lekarz Marek Rypulak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Również nie polecam wizyty u Pana Doktora .Od wejścia naburmuszony ,oschły jakby przyjmowal za karę .Nie wiem jakim cudem taka osoba może być pediatrą ... Brak słów ...to moja ostatnia wizyta u tego Pana ...

Brak słów ...to moja ostatnia wizyta u tego Pana ...

Byłam kilka razy u pana doktora z dziećmi i jestem zadowolona. Pan doktor wydaje się być oschły, ale moi chłopcy go lubią i chętnie do niego chodzą. Pan doktor jest konkretny i rzeczowy i do tej pory dobrze trafiał z diagnozą. Ja jestem bardzo zadowolona z tego lekarza.

Byliśmy z już na dwóch wizytach u doktora z trzymiesięcznym synem. Lekarz konkretny, rzeczowy, trafnie postawione diagnozy, wszystko zostało nam wyjaśnione. Bez najmniejszych problemów dostaliśmy skierowania do dwóch poradni. Doktor wysłuchał, wszystkich naszych wątpliwości, na wszystkie pytania odpowiedział. Bardzo mnie dziwią opinie na jedną gwiazdkę i informacje o braku uprzejmości. Jeśli ktoś idzie z dzieckiem do lekarza i oczekuje, że ten będzie "tiutiał" i grzechotał grzechotką nad dzieckiem to raczej pomylił adresy. Przychodnia to nie żłobek ani bawialnia.

Bardzo mnie dziwią opinie na jedną gwiazdkę i informacje o braku uprzejmości.

Pan doktor oschły, nie uprzejmy mam nadzieję, że mieliśmy ta wątpliwa przyjemność pierwszy i ostatni raz. Z dzieckiem do lekarza chodzę bardzo rzadko raczej nie choruje. Ale jeśli już jestem to oczekuję, wysłuchania i pomocy od osoby jak się wydaję kompetentnej. Zostałam potraktowana jak zło konieczne i dla mnie i dla dziecka pan doktor nie miał nawet 5min.

Lekarz konkretny, znający się na rzeczy. Bardzo pomógł naszemu synkowi. I przede wszystkim uspokoił mnie.Polecam

Pan doktor bardzo pomógł naszej córce. Mogę serdecznie polecić. Kiedy inni leczyli solą fizjologiczną i dziecko prawie trafiło do szpitala, Pan doktor zalecil alternatywne leczenie ktore pomogło. Polecam sedecznie i dziękuję.

Polecam. Zawsze trafna diagnoza. Leczymy się od lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nigdy się nie zawiedliśmy.

Wyjątkowo niesympatyczny lekarz, co ma szczególne znaczenie przy kontakcie z małymi dziećmi. Dzieci boja się do niego chodzić. Nie pomógł. Nie korzystamy z usług tego pana.

Byłam u tego Pana (bo doktor to za duże słowo) z dzieckiem. Pan ironiczny, uszczypliwy, złośliwy. Nie umiał powiedzieć co się dzieje z synkiem. Niby alergia ale nie ważne na co, bo przeszło. Podejście super !!! Nie polecam