Jolanta Kozłowska-Murawska

Pediatra

3,7

Pani doktor podczas pierwszej prywatnej wizyty ( koszt wizyty 100 pln ) nie kieruje pacjenta z ewidentmymi objawami alergii, tylko przepisuje leki do stosowania przez 3 tygodnie. Niestety pani doktor nawet nie poinformuje pacjenta iz leki sa piekielnie drogie ( koszt recepty prawie 200 zl ). Za to zacheca do wizyty kolejnej za 3 tygodnie, prywatnej i wtedy skieruje na testy. Jej działanie jest ewidentnie ukierunkowne na naciagniecie pacjenta na bardzo wysokie koszty.

Polecam. Pierwszy lekarz, który nie przepisuje leków na siłę. Domowe sposoby i naturalne. Inny lekarz przepisał nam antybiotyk i straszył zapaleniem płuc a pani Kozłowska podeszła do sprawy na spokojnie. Dostaliśmy syrop prawoślazowy i przeszło. A dla tego, bo dobrze zbadała bez pośpiechu nasze dziecko. Zrobiła dobry wywiad i co ważne słucha rodzica.

Prawdz lekarz z powołania nie przepisuje antybiotyków tylko wszelkimi spozobami szuka przyczyny choroby,do tego super podejscie do dziecka. Polecam.