dr n. med. Dorota Żukowska

Chirurg plastyczny

3,9

Jest to najgorszy lekarz w tym kraju!!! Brak kompetencji i straszne niedbalstwo po operacji to norma u żukowskiej. Jak czytam że ktoś ma zamiar zapisać sie do niej na operacje to mnie serce zaczyna boleć, bo ta osoba nie wie jak bardzo zostanie skrzywdzona!! Przeszedłem tam operacje uszu. Teraz żyje tylko nadzieją że ktoś mi uratuje życie i poprawi to okropne partactwo po żukowskiej! Z pięknych uszu zrobiła mi masakre. Wycięła mi całe grobelki uszu i całe płatki z tyłu, przez to uszy są teraz powykrzywiane i dalej sie krzywią coraz bardziej, są bardzo różne jedno od drugiego pod każdym względem nawet wielkości bo są przerośnięte. Wycinanie chrzastki to straszna metoda jakiej nigdy nie stosował żaden normalny chirurg, bo normalni wiedzą czym to grozi dla pacjenta. Żukowska nie powiadomiła mnie że bedzie niszczyć mi uszy wycinaniem chrzastnej. Niestety tej pani nie zależy na tym co sie będzie z Tobą działo po operacji. Bardzo trudny kontakt prawie zerowy. Prosiłem o nr telefonu, odpowiedziała kpiną. Nikomu nie daje numeru żadnej pacjentce -NIKOMU. Można ją tylko spotkać raz na 2 tygodnie w Dermedzie, a to itak totolotek czy trafisz. Jest to straszne, bo jak jestes z daleka to musisz szukac pomocy u innych chirurgów albo czekać 2 tygodnie na nią ale wcześniej możesz umrzeć jak np. gronkowcem CIe zarazi bo czas sie liczy. ile ja straciłem przez nią zdrowia i pieniędzy bo musiałem jeździć do innych chirurgów i szukać pomocy po operacji bo uszy traciły czucie, robiły sie siwe, bałem sie że mnie zraziła gronkowcem. Nie wierzcie w propagande z internetu która rozsiewana jest na forach i tutaj, kolorowe bajki wpyisywane są przez naganiaczki. Nie dajcie sie na to złapać jak ja bo Twoje życie zamieni sie w koszmar. Żukowska doprowadziła moje życie do zniszczenia. Cały czas szła w zaparte udając głupią że jest wszystko ładnie, a doskonale wiedziała że tego partactwa nie da sie poprawić, że wycinanie chrzastki z uszu jest nieodwracalne. Zastanów sie i jesli masz pojsc tam na operacje do niej do Dermedu w Łodzi albo w Białymstoku to lepiej kup sobie bilet i jedz do normalnego chirurga to wygrasz życie. Znam dziewczyne która przyjechała tam na operacje a teraz płacze żę dała sie nabrać na komentarze wychwalające żukowska, dała sie nabrać na propagande!! Strata pieniędzy i życie w zamknięciu bo uszy sa przy samej twarzy i trudno to zakryć.

Choć od zabiegu minęło kilka dni, a ja tak naprawdę nie mogę ocenić jego wyniku, dzięki profesjonalnemu podejściu oraz niemalże rodzinnej atmosferze w sali zabiegowej, nigdy nie czułam się tak bezpiecznie i pewnie, że Pani doktor spełniła moje marzenie. Po konsultacji nie miałam żadnych wątpliwosci co do slusznosci doboru lekarza. Pani Doktor w pełni poswięciła mi swoją uwagę oraz czas by dokładnie omówic każdy szczegół zabiegu.Dziękuję bardzo Pani Dorotce ale również Pani Halince i Pani Joli za wspaniałą opiekę i fachowe podejście.Polecam już teraz, bo poraz pierwszy w jakiejkolwiek klinice czułam się dosłownie tak swobodnie i dobrze jak w domu. Sandra

Opinie wychwalajace to klamstwa pisane na zamowienie!! Nie dajcie sie oszukać i nie nakrecajcie sie tymi opiniami bo bedziecie cierpieć przez zukowską. Jest ona bez jakiegokolwiek sumienia, kłamie, wypycha za drzwi, nie wydaje dokumentow medycznych, a efekt operacji jest fatalny! Jednym slowem DNO całkowite. Do tej pory nie moge znalezc chirurga który mi to poprawi, przez nią nie moge nawet wyjsc na dwór tak mnie oszpecila. Uciekajcie od niej jak najdalej, wykreślcie ją od razu bo zniszczy wam zycie. Widzialem jej zdjecie w sieci, reklamuje sie i zamieszcza swoje zdjecia oczywiscie fotomontaz, w rzeczywistosci ona wyglada na 90lat jest stara i brzydka wyglada strasznie, odmladza sie w internecie żeby nabrac ludzi. Jest wstrętna, niszczyla mnie przez tyle czasu a ja przyjezdzalem i tracilem pieniadze, klamala caly czas jak świnia!! Ponadto znam dziewczyne ktora mial u niej 6operacji piersi bo kazda kolejna to byla poprawka po poprzedniej, tak ja oszpecila że ledwo zyje, sprawy były w sadzie, poszukajcie w sieci o ile jeszcze tego nie usuneła bo ona straszy adwokatem moderatorow zeby kasowali niewygodne opinie o niej. Żałosne jacy part***cze w tym kraju sie panoszą!

Byłam u Pani dr Żukowskiej na konsultacji w sprawie operacji plastyki powłok brzusznych i podniesienia piersi Jestem bardzo zadowolona z konsultacji i pod wrażeniem że mimo tylu pacjentów Pani doktor stać i na uśmiech i na poświęcenie mi takiej ilości czasu. Wnikliwie wyjaśniła na czym miałyby polegać operacje, uprzedziła o ryzyku i możliwych powikłaniach za co jestem wdzięczna bo nie miałam pojęcia. Mimo to zdecydowałam sie na zabiegi , Pani doktor wygląda na osobę bardzo godną zaufania. Czekam na operacje, do omówienia zabiegu Panią dr bardzo polecam

Miałam u dr Żukowskiej wycinane narośl nad brwią i bliznę sprzed kilku lat koło nosa 24 września br. Zdecydowanie odradzam zabiegi u pani doktor. Do tej pory wyciągam z ran szwy, które miały się rozpuścić. Nad brwią jeszcze coś tam tkwi w ciele. Natomiast koło nosa jest tragisznie. Szwy wewnętrzne, które zastosowała pani doktor rozeszły się, "puściły" i w efekcie powstała dziura odtwarzająca cięcia skalpelem pani doktor. W dziurze tkwią szwy, które czuję pod dotykiem. Na drugiej wizycie pani doktor przyznała ze dała za mało szwów zewnętrznych, bo tylko jeden!!! i zaproponowała kolejne cięcie - jeszcze większej dziury i ponowne zszycie. Nie odważyłam się. Bałam się, ze znów powtórzy się historia i będę miała dziurę na pół policzka. Zaczęłam szukać innego lekarza. Może ktoś mógły mi polecić dobrego hirurga plastycznego w tym kraju, który mógłby naprawić to co inny spaprał?? Jestem zła ale chcę być sprawiedliwa, więc powiem ze pani dr Żukowska jest miłą i serdeczną osobą, która nie dała mi odczuć że olewa moje zmartwienie, ale nie o to chyba w tym chodzi... lecz o profesjonalizm i skuteczność lekarza. Pozdrawiam. Aneta z Kielc

Wspaniałą specjalistką jest Pani dr Żukowska jeśli chodzi o operacje piersi. Fachowe podejście do klienta, wszystko przed operacją dokładnie wyjaśnione i opisane i przebieg operacji i efekt i ryzyko i ewentualne powikłania, cena też podana dokładnie, bez ukrytych kosztów. Z kontaktów, przebiegu operacji, opieki pooperacyjnej jestem zadowolona, z efektu końcowego też bardzo. Bardzo profesjonalna i godna polecenia lekarka

Super super super!!! Pani chirurg pl. Dorota Żukowska to chirurg z powołania!!! Operacja nosa i to poprawkowa ( po innym lek.) wyszła tak jak chciałam chociaż nie ukrywam bardzo sie bałam jaki będzie efekt bo już raz sie operowałam i wtedy z efektu byłam niezadowolona. No i operacja podobno nie taka łatwa bo poprawianie po kimś jest znacznie gorsze niż pierwsza operacja. Ale Pani Dorota Żukowska sobie poradziła świetnie!!! Polecam polecam polecam

5 lat minie w maju 2014r. jak oddałam się w ręce Pani dr.Żukowskiej ,która pozwoliła mi nadal czuć się kobietą,po przeprowadzonej operacji plastycznej piersi .Nie było ani jednego dnia ,żebym żałowała podjętej decyzji.Decyzja była prawidłowa,a Pani dr.Żukowska jest fantastyczna pod każdym względem,to przemiła osoba,kompetentna w tym co robi,a efekt jest super,polecam tym Paniom,które się zastanawiają nad wyborem lekarza.

Pani Doktor to wspaniały człowiek i wspaniały chirurg- miałem bardzo poważną i trudną operację nosa, Pani doktor spisała się REWELACYJNIE i tylko moge chwalić jej umiejętności, podejście i wszystko co dla mnie zrobiła. Dodała mi wiary w siebie, rozmowa z nią bardzo pomaga człowiekowi z takimi kompleksami i lękiem jak ja. POLECAM i DZIĘKUJĘ za tą operację Pani doktor!

Zero kompetencji do wykonywania operacji. Brak wyobraźni i partactwo - tak można o niej powiedzieć!! Nie wiem co mnie skłoniło żeby tam pójść na operacje uszu. Tak mi zniszczyła ładny wygląd który miałem przez operacją że płakać sie chce. Niestety nic już nie mozna zrobić ponieważ uszy mi tak oszpeciła że żaden chirurg nie chce tego poprawić. Wycięła mi chrzastke z uszu a to jest nieodwracalne. Więc radze żeby nikt tam nie szedł na operacje bo krzywde straszną krzywdę Wam wyrządzi tak jak mnie. Przed operacją udaje kogoś kim nie jest, a jak weźmie pieniądze i zacznie operacje to pokazuje że wcale jej na Tobie nie zależy. Tym bardziej po operacji zachowywała sie olewająco. Brak jakiegokolwiek współczucia, zastajesz sam i radz sobie sam, tylko że teraz to już sie nie da sie zrobić z tak zeszpeconymi uszami!