Lekarze Lubliniec

lekarz Sylwia Kwiatkowska

Lekarz rodzinny

ulica Kołłątaja 10
42-700 Lubliniec

Dobry lekarz. Dobrze się z Panią Doktor rozmawia, potrafi wytłumaczyć chorobę, jest miła. Dobrze diagnozuje. Polecam.

lekarz Jolanta Dziadkiewicz

ulica Grunwaldzka 3A/7
42-700 Lubliniec

Bardzo dobra specjalistaka, pediatra dla dzieci. Zawsze dobrze umie dobrać odpowiednie leki dla dziecka. Porady osobiste czy telefoniczne z dobrym skutkiem.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Tomasz Stęchły

Internista, Endokrynolog

''SALUS" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lech Świerczyński
ulica Oleska 23
42-700 Lubliniec

Wszystko super! Byłam na konsultacji endokrynologicznej. Lekarz konkretny i bardzo sympatyczny;) Polecam
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Ewa Osińska

ul. Lompy 10
42-700 Lubliniec

Super podejście do dziecka, bardzo cierpliwa. Miła atmosfera. Bardzo pomodła dziecku zrobiła szereg badań i dobrała odpowiednie oprawki.
Opinia dodana przez: Arek

lek. dent. Andrzej Drost

Chirurg stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "TOMED"
Henryka Wieniawskiego 6 B
42-700 Lubliniec

Najlepsze Chirurg i stomatolog, szkoda ze Pana Andrzeja niema juz w Kaiserslautern, bo niewiadomo juz do ktorego Stomaloga juz pujsc, nie mam do innych zaufania, moze Pan Andrzej by podpowiedzial do ktorego Stomatologa pujsc w Kaiserslautern... Pozdrawiam, Artur Winkler....
Opinia dodana przez: Artur Winkler

lekarz Paweł Klimczyk

Pulmonolog, Pediatra

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lublińcu
ul. Grunwaldzka 64
Lubliniec

super lekarz i fachowiec, chodzę z córką od dwóch lat i gorąco polecam nie ma lepszego w Częstochowie i okolicach

lekarz Andrzej Gutmański

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej s.c.MEDLIFE
ulica Opolska 1
42-700 Lubliniec

Mõj lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi, cierpliwie wszystko tłumaczy... On jeden spośród wszystkich lekarzy wytłumaczył mi dlaczego mõj brat umiera, zrobił to troskliwie, z szacunkiem...łatwiej było mi być przy nim kiedy umierał, jestem mu za to bardzo wdzięczna.

dr n. med. Mariusz Radecki

Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczny

Wspaniały lekarz o wielkim sercu. Najlepszy z najlepszych ortopedów. 🙂
Opinia dodana przez: Xxx

lekarz Jerzy Spałek

Majdanek 24
42-700 Lubliniec

Lekarz z powołania. Fachowa i trafna diagnoza, skuteczne leczenie i do tego uprzejmość i kultura... nic dodać nic ująć. Polecam tego lekarza.

Adam Gansiniec

Stomatolog, Protetyk

Lubliniec

Szczerze godny polecenia! Profesjonalny w tym co robi, a najważniejsze jest punktualność i atmosfera jaką tworzy Państwo Ewa i Adam, pełna rozmowy i uśmiechu, aż nie wiedzieć kiedy zabieg zakończony i czemu tak szybko:P Pozdrawiam!

mgr Iwona Kowol

Neurologopeda, Logopeda

Lubliniec

Pani Iwona pracowała ze mną przez prawie 5 lat od tego czasu wiele mnie nauczyła.. Do pracy podchodził z radością i chęcią pomagania innym. Bardzo miło wspominam te lata nuki i jestem wdzięczna że to właśnie Pani Kowol się mną zajmowałą.
Opinia dodana przez: Kasia
Zdecydowanie lekarz wart zaufania. Duży plus za podejście do pacjenta - jak do człowieka z problemem
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Wojciech Jędryka

Prywatne Centrum Usług Medycznych" AKO-MED" s.c.
Mickiewicza 14
42-700 Lubliniec

Najlepszy ginekolog jakiego miałam przyjemność poznać. Bardzo miły i uprzejmy. Podczas wizyty czułam się komfortowo. Szczerze mogę polecić tego lekarza!

lekarz Michał Wnęk

Wojewódzki Szpial Neuropsychiatryczny
ul. Grunwaldzka 54
42-700 Lubliniec

Bardzo dobry lekarz ,kompetentny,jako jeden z wielu potrafi zainteresować sie istotą choroby ,kieruje na badania ,bardzo miły. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Agnieszka Zaporowska

Psycholog

Gabinet Pomocy Psychologicznej
42-700 Lubliniec

Psycholog a zarazem przyjaciel :) Pani Agnieszka jest świetną osobą. Do niedawna byłam "szarą myszką", która nie potrafi spojrzeć swobodnie w lustro przez swoje kompleksy. Czułam się taka maleńka, niewidzialna, odrzucona i niedostrzegana przez otoczenie. Miałam problemy z wyrażaniem samej siebie, swojego zdania i potrzeb. Byłam przerażona tym, co "inni" o mnie powiedzą, pomyślą itd. Mimo wielu sukcesów wierzyłam w to, że jestem niedoskonała, czegoś mi brakuje oraz nie jestem ...
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Zbigniew Muszewski

Szeroka 10 lok. 12
42-700 Lubliniec

W mojej opinii genialny lekarz, 2miesiace meczylem sie z zapaleniem zatok i węzłów chłonnych, straciłem kupę czasu i pieniędzy na innych lekarzy, jedna wizyta, 3tabletki i 2lata spokoju a sezonowo chorowalem. Dodatkowo jako jedyny zdiagniozowal przewlekłą pokrzywe u żony, ktora wcześnie leżała w klinice we Wrocławiu gdzie nie mogli jej pomóż. Jak dla mnie to najlepszy lekarz i człowiek
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Ewa Budzyńska

pl. Kościuszki 4
42-700 Lubliniec

Bardzo miła Pani. Ma dobre podejście do pacjenta. Polecam!:)

lekarz Jolanta Brylka

pl. Kościuszki 4
42-700 Lubliniec

Szybka, kompetentna pomoc w sytuacji kryzysowej. Leczę się u P.dr już kilka lat , porady super. Perfekcyjna pomoc. Jestem na Tak.
Opinia dodana przez: Zygmunt

dr n. med. Dariusz Wala

Staszica 14
42-700 Lubliniec

Mogę polecić doktora z czystym sumieniem. Trafiłam do niego po 2 poronieniach i dzięki niemu kolejna ciąża już była donoszona :) Wizyty są długie i szczegółowe - doktor nigdy się nie spieszy i nie ponagla (czasami byliśmy z mężem (duży plus w czasie covidu!!!) w gabinecie nawet po 45 minut). Zawsze odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości - nigdy nie zostawia pacjenta bez odpowiedzi. Nie zleca tony badań, tylko te ...
Opinia dodana przez: Pacjentka
NIE POLECAM! Odradzam wizyt u Pani dr. Ciezko sie skontaktowac w naglych sytuacjach oraz przerazajacy cennik.