Lekarze Lubliniec

lek. dent. Grażyna Borzymowska

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ COR-DENS
Majdanek 8
42-700 Lubliniec

Chodzę do pani doktor od wielu lat. Za każdym razem jestem zadowolona ze świadczonych usług. Polecam

dr n. med. Monika Lenart-Lipińska

Internista, Diabetolog

PROVIVO Specjalistyczne Centrum Medyczne
Jutrzenki 10/6A
20-538 Lubliniec

Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji Pani dr. Lekarka - Anioł. Wyprowadza mnie z przewlekłej choroby, leczonej dotychczas mało skutecznie. Dopiero Pani dr znalazła sposób na leczenie. Może wrócę do całkowitego uzdrowienia. Z całego serca dziękuję Pani dr. Polecam chorym na cukrzycę, tarczycę.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Małgorzata Moc

Neurolog

42-700 Lubliniec

Cieszyłam się jak mogłam trafić na wizytę do Pani doktor. Jako pierwsza uświadomiła nas, że córeczka wówczas 2 miesięczna, nie ma infekcji, lecz sapkę. Super podejście do dziecka i prosto wytłumaczone rodzicom.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Lidia Adrianowicz

Lubliniec, ul.Paderewskiego 35
Lubliniec

Polecam Pania doktor z całego serca wspaniały lekarz i człowiek prowadziła moje 2 ciąże na każde pytanie I wątpliwość uzyskuje odpowiedz
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Magdalena Grzesiak

Poradnia Laryngologiczna
Sobieskiego 9
42-700 Lubliniec

Panią doktor znam od ponad 10 lat.Jestem zachwycona uprzejmością ,wiedzą i tym jak traktuje pacjenta.Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Anna Zupok

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ COR-DENS
Majdanek 8
42-700 Lubliniec

Pani Doktor ma bardzo sympatyczne podejście do pacjenta. Nawet jeśli ktoś boi się wizyt u stomatologa, to Pani Doktor wyleczy i jego zęby i strach przed dentystą :) Polecam !!!!

lekarz Marek Kowalik

Gabinet ginekologii i medycyny estetycznej
Mickiewicza 35
42-700 Lubliniec

Niestety, zapłaciłam 300 zł ot tak, za wizytę wycenioną na stronie internetowej lekarza na 150 zł. Nie czułam się komfortowo i nie była to uprzejma wizyta. Zdecydowanie nie polecam. Jest wielu innych specjalistów którzy szanują swoich pacjentów, ich czas, dają rachunek za wizytę i nie kasują takich kwot.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Tadeusz Zębik

NZOZ "OKO-MEDICA"
Żwirki i Wigury 6
42-700 Lubliniec

Kilka lat temu, trafna diagnoza i szybka reakcja (operacja) pozwala mi na normalne życie.To chyba najlepsza rekomendacja.
Świetny lekarz, odbudował mi zęba ze zgliszczy. Wyjaśnił różne możliwości i koszty i mimo, że wybrałam najtańszą i najmniej trwałą metodę jestem mega zadowolona. Wykonanie tak solidne, że ten ząb przetrwa wojnę nuklearną.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wojciech Kiełek

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Lubliniec

Jeździłem kilka razy do doktora, mój przypadek ocenił na masakryczny, miałem na stopach brodawki. Jak stwierdził okołopaznokciowe, bez żadnych badań z krwi i konsultacji odrazu zrobił mi zabieg mrożenia i laserowego wypalania. Doktor zalecił mi zastosowanie skarpetek złuszczających na noc i jak stwierdził najlepiej żeby je mieć kilka godzin, gdzie takie skarpetki w moim przypadku brodawki roznoszą na całe stopy. Zostałem źle zdiagnozowany, dostałem od doktora skalpel gdzie miałem oczyszczać ...
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Bernadetta Pytlos

Neurolog

42-700 Lubliniec

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą nie tylko z zakresu neurologii ale i innych dziedzin medycyny.Polecam

lekarz Agnieszka Halska-Kaczmarek

Internista, Diabetolog

ulica Powstańców Śląskich 81
42-700 Lubliniec

Od wielu lat korzystam z porad Pani Doktor Agnieszki Halskiej. Pani Doktor jest znakomitym lekarzem,z wieloletnią praktyką, pełna zaangażowania,zawsze znajdująca czas dla pacjenta,była przy mnie w najtrudniejszym chwilach bezinteresownie poświęcając także swój prywatny czas. Dzięki Pani Doktor moje zdrowie polepszyło się ,wróciłem do sił. Jestem wdzięczny za leczenie, polecam, to profesjonalistka, pełna pasji, godna zaufania. Marek

Elżbieta Paluch

Logopeda, Psychoterapeuta

Dom
Lubliniec

smutne to , ale wszytkie negatywne opinie chyba sa prawdziwe . Nie dosc , ze jest osoba niezbyt szczera , myslaca tylko o wlasnym interesie i wygodzie , to jeszcze w 100 % kieruje swoim mezem , ktory jest ordynatorem oddzialu . Wysoce niezdrowy uklad , biorac pod uwage uleglosc dr Palucha. Pracujac razem w oddziale moga stwarzac wrazenie ( albo tak jest ) ze traktuja go jak prywatny folwark. ...
Opinia dodana przez: sweterek

lekarz Adam Pietrulewicz

42-700 Lubliniec

Lekarz Adam Pietrulewicz (tajemnicą poliszynela jest jak sobie to załatwił) jest Kierownikiem drobnego Odziału Leczenia Zaburzeń Nerwicowych przy ul.Kopernika 38 w Częstochowie. Gdyby ktoś szukał tego dżentelmena to mieszka w miejscowości Wręczyca. Oddział, którym kieruje jest oddziałem zamiejscowym ZOZ MSWiA im. Sierż. Załogi w Katowicach. Głównie znany jako lekarz psychiatra dzieci i młodzieży. Co najbardziej rażące tam samo dokładnie traktuje powiem wręcz "chamsko" osoby w wieku 50 lat i wyżej, ...
Opinia dodana przez: Krzysiek

lekarz Krzysztof Adrianowicz

42-700 Lubliniec

Pan dr prowadzi mi już czwartą ciążę,zawsze ciąża zagrożona i za każdym razem wyprowadził wszystko na prostą.Jeśli o mnie chodzi to mam pełne zaufanie do Pana doktora I polecam w 100 procentach.Aha a badanie przeprowadza bardzo delikatnie.(nic nigdy nie boli).
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marek Jaworski

Endokrynolog

Stacja Opieki w Lublińcu
Paderewskiego 7a
42-700 Lubliniec

Bardzo miły i sympatyczny lekarza.znakomity specjalista,zawsze wyszystko wytłumaczy. Godny polecenia

lekarz Małgorzata Jakus

42-700 Lubliniec

Doktor Jakus ma w sobie ogromne poklady empatii i bardzo uwaznie slucha. Pomogla mi z depresja. Polecam z calego serca.

lekarz Marcin Kajdas

Zespół Poradni Specjalistycznych Integra
Miarki 15H
42-700 Lubliniec

Jestem pacjentka doktora Marcina Kajdasa od roku i uważam że jest on najlepszym specjalista w dziedzinie psychiatrii. Byłam już trzy razy hospitalizowana i na całe szczęście ostatni raz trafiłam na ,, oddział 01 w Lublincu pod opiekę Pana doktora. Był to bardzo trudny okres w moim życiu ponieważ nie mogłam sobie poradzić z życiem w społeczeństwie. W szpitalu spędziłam sześć miesięcy gdzie pan doktor Kajdas wykazał się wyrozumiałości , kompetencja ...
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Janusz Pach

ulica Wieniawskiego 6B
42-700 Lubliniec

około rok temu byłem pacjentem doktora. Po przeczytaniu opinii postanowiłem spróbować ponieważ informacje te były dość sprzeczne. Oto moja ocena- dr.Pach jest bardzo miły, to fakt. Tłumaczy wyraźnie co jest do zrobienia i dlaczego - to fakt. Ceny są wysokie - to też fakt. Po zakończeniu leczenia wychodzi człowiek z uczuciem - "wreszcie znalazłem odpowiedniego stomatologa, drogi ale warto było". Niestety opinia się zmieniła po pół roku, kiedy zaszła potrzeba ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jadwiga Marion-Bryś

NZOZ Salus
Oleska 18A
42-700 Lubliniec

Póki co jesteśmy zadowoleni. Pani dr próbuje najpierw leczyć bez antybiotyku, przeważnie u nas to sprawdzało się. Bardzo uprzejma, miła,cierpliwa, tłumaczy, wzbudza zaufanie u dzieci i ich rodzicach. Nasza córka chętnie chodzi i lubi do pani dr.
Opinia dodana przez: Anna