lekarz Krzysztof Adrianowicz

Pan dr prowadzi mi już czwartą ciążę,zawsze ciąża zagrożona i za każdym razem wyprowadził wszystko na prostą.Jeśli o mnie chodzi to mam pełne zaufanie do Pana doktora I polecam w 100 procentach.Aha a badanie przeprowadza bardzo delikatnie.(nic nigdy nie boli).

Trafiłam do tego ginekologa pod koniec ciąży, ponieważ mój ginekolog zmarł. Niestety bardzo źle wspominam tą wizytę. Z całej wizyty pamiętam tylko ból, który odczuwałam podczas badania. W życiu byłam badana przez wielu lekarzy (mam 2 porody za sobą bez znieczulenia), ale takiego bolesnego badania jeszcze nie miałam. Na pewno będę go omijać szerokim łukiem. Nie polecam.