lek. dent. Janusz Pach

3,4
3,1
3,9
2,6

około rok temu byłem pacjentem doktora. Po przeczytaniu opinii postanowiłem spróbować ponieważ informacje te były dość sprzeczne. Oto moja ocena- dr.Pach jest bardzo miły, to fakt. Tłumaczy wyraźnie co jest do zrobienia i dlaczego - to fakt. Ceny są wysokie - to też fakt. Po zakończeniu leczenia wychodzi człowiek z uczuciem - "wreszcie znalazłem odpowiedniego stomatologa, drogi ale warto było". Niestety opinia się zmieniła po pół roku, kiedy zaszła potrzeba reklamowania mostu, który po prostu się złamał. Na początku się poluzował a ponieważ jakoś nigdy nie było wolnego terminu, zęby na którym był zamocowany zaczęły się chwiać. Pani na recepcji nie była już taka miła. Efekt jest taki, że teraz nie mam na czym zamocować nowego mostu, dostałem propozycję wykonania implantów - oczywiście w gabinecie doktora, oczywiście znowu do zapłaty. Reasumując - pan Dr. wykonuje tak pracę, aby pacjent długo do niego wracał.

Najlepszy stomatolog z jakim mialam okazje sie zetknac! Super podejscie do pacjenta oraz pelen profesjonalizm. Poswieca tyle czasu, ile pacjent potrzebuje i robi wszystko, by komfort podczas leczenia, jak i efekt byly jak najlepsze. Przekonalam sie, ze jednak mozna pojsc do stomatolaga bez strachu i z przyjemnoscia, poniewaz Pan Doktor, jak rowniez caly zespol Pana Doktora robi wszystko, by pacjent czul sie komfortowo. Jestem zachwycona efektem pracy Pana Doktora i moge powiedziec, ze zostalo spelnione moje najwieksze marzenie o idealnym usmiechu:) POLECAM!!! p.s. absolutnie nie rozumiem negatywnych opinii!

p.s. absolutnie nie rozumiem negatywnych opinii!

Niestety polowe zebow leczonych u Pana Janusza mialem do poprawy, majac tyle lat doswiadczenia wydawalo by sie ze mamy do czynienia z ekspertem a jest odwrotnie. Najprostsze leczenia moze tak ale bardziej skompilkowane zdecydowanie odradzam pieniedze bede wyrzycone.

Niestety nie polecam. To nie lekarz to biznesmen. Bardzo miły, ale.... most po pół roku złamał się na 2 części - dr.Pach obwinił za to ząb na którym most był zamocowany. Nie wiedziałam że ząb może złamać metalowy most. Przy próbach reklamacji recepcjonistka (żona dr.Pacha) twierdziła że doktora nie ma lub że nie ma wolnego terminu

Nie polecam. Wszystkie plomby do wymiany z uwagi na ich nieszczelność i próchnicę wtórną. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Z czystym sumieniem Nie polecam tego stomatologa wogole nie powinien wykonywac ten zawód. Straciłam przez niego zęba i kasę. Naciagacz.

NIE POLECAM !! zostałam okaleczona przez Pana Doktora z bólem i pustą kieszenią leczenie kosztowało kilka tysięcy za każdym razem słyszałam że to moja wina kiedy inny lekarz zobaczył efekty leczenie bał się czegokolwiek dotknąć powiedział że sprawę powinnam skierować do sądu naprawdę przestrzegam zgadzam się z innym komenatrzem że to tylko biznesmen!!

Jestem pacjentem doktora Pacha od kilku lat. Wcześniej moje uzębienie było w fatalnym stanie, nikt ze stomatologów, do których chodziłem w Lublińcu i okolicy nie umiał mi pomóc. Doktor Pach zajął się nim profesjonalnie i za bardzo przystępną cenę. Wspólpracujący z nim chirurg wszczepił mi implanty a on zastosował na nich protetykę. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!!!

Zmuszony licznymi ubytkami,zdecydowany na implanty rozpocząłem poszukiwania dobrego gab.stomatologicznego.W związku z tym, że wiele osób poleciło mi właśnie gabinet dr Pacha, umówiłem się na wizytę. Cóż mogę powiedzieć-pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera, a w dodatku dobre implanty w dobrej cenie. Bardzo polecam gabinet i dr Pacha.

Bardzo polecam gabinet i dr Pacha.

Lekarz genialny. Nie chodziłam do stomatologa długi czas. Po prostu się bałam. Doktor Pach to zmienił. Teraz wizyta u stomatologa to czysta przyjemnośc:) Nie podaję ceny bo to zależy od danej usługi:) Polecam wszystkim, którzy się boją:):):)