lekarz Edward Skrocki

Radioterapeuta

Tego lekarza mieliśmy z rodziną nieprzyjemność poznać w Centrum Radioterapii na Wołoskiej gdzie leżała moja mama. Co do wiedzy medycznej, się nie wypowiem, natomiast jako człowiek?! :-( niestety z tym panem nie dało się rozmawiać, nieuprzejmy, ciągle niezadowolony, o stanie zdrowia bliskiej osoby nie udziela żadnych informacji, chyba że tonem pretensjonalnym, tylko nerwy i stres co w chorobie nowotworowej dla osoby chorej jak i dla najbliższych jest nie wskazane. Ogromny negatyw!!! Mam nadzieję już nigdy nie spotkać tego Pana. Człowiek bez serca, zmęczony ludźmi i swoją pracą!!!