Filtruj terminy

Onkolog, Radioterapeuta

lekarz Wojciech Rolski

Lekarz med. paliatywnej, Radioterapeuta

Wieliszew

Bardzo dobry, komunikatywny lekarz. Polecam. On jest fenomenem! Traktuje pacjenta podmiotowo i z empatią i to podczas wizyty na NFZ w poradni przyszpitalnej.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Katarzyna Pędziwiatr

05-135 Wieliszew

bardzo dobry, sumienny i doświadczony lekarz, pracowity, nie szczędzi czasu dla pacjenta, wnikliwie analizuje potrzeby chorego

lekarz Norbert Piotrkowicz

05-135 Wieliszew

WSPANIAŁY ! WSPANIAŁY ! WSPANIAŁY ! Podejście do pacjenta 6+ . Leczenie i staranie o zdrowie pacjenta 6+. Zaangażowany , kompetentny , po prostu LEKARZ ! z prawdziwego zdarzenia . Panie Boże daj nam więcej takich ludzi.

lekarz Joanna Jońska-Gmyrek

05-135 Wieliszew

Pracowita empatyczna okazująca chęć pomocy cierpliwa spokojna i profesjonalna.Nie odmawia pomocy.Dziękuję za pomoc
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Małgorzata Grudzień-Kowalska

Wieliszew

Pani dr jest niepunktualna. Pani Dr ciągle się spieszyła. W trakcie wizyty w gabinecie rozmawiała ze mną i przez telefon. W rezultacie nie wiedziałam z kim rozmawia. Nie omawiała na czym ma polegać radioterapia. Jaki ma być przebieg leczenia, a na koniec z wypisu opis był : omówione przeciwskazania.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Brygida Zawadzka

Wieliszew

Przewspaniały lekarz , cierpliwa , kompetentna ,miła , potrafi wysłuchać chorego . Skrupulatnie zbadała i wypytała nt. dolegliwości. Wychodzą z gabinetu Pani doktor , zawsze byłem naładowany pozytywną energią. Szkoda ,że już nie przyjmuje w Wieliszewie.
Opinia dodana przez: jan

lekarz Edward Skrocki

05-135 Wieliszew

Po przeczytaniu powyższych opinii, tak negatywnych, wszedłem do gabinetu doktora Skrodzkiego pełen obaw i niepokoju. Jak będę przyjęty? Czy się nie wycofać ale gdzie? A tu od pierwszego momentu pełne zaskoczenie. Niezwykle miły i uprzejmy. Pomimo ,,tłumu pod gabinetam" każdemu pacjentowi (a byłem w kolejce siódmy) poświęca dużo czasu. Nie ,,regulaminowe 15 min.) Zostałem wysłuchany, następnie szczegółowo zapoznany z planem (programem) leczenia. Otrzymałem Rzeczowe odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości. ...
Opinia dodana przez: Józef

lekarz Mateusz Dąbkowski

Wieliszew

Niestety Pan Doktor nie przeanalizował rzetelnie wyników badać i zalecił mi bardzo złą formę leczenia hormonoterapię i naświetlania ogólne. Dopatrzył się przerzutów raka do węzłów chłonnych !!! Po tym wyroku jaki usłyszałem od doktora !!! Przeprowadziłem konsultację jeszcze z trzema urologami (starając się dobrać jak najlepszych, oświadczonych lekarzy). Żaden !!! z lekarzy nie potwierdził diagnozy Pana Mateusza Dąbkowskiego. Wszyscy stwierdzili, że nieprawdopodobnym jest aby na bazie takich wyników stwierdzić przerzuty ...
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Dobromira Tyc-Szczepaniak