prof. dr hab. n. med. Edward Stanowski

Chirurg onkolog

Wspaniały Człowiek! Traktuje pacjenta z szacunkiem i ze zrozumieniem, bardzo dokładnie tłumaczy zaistniały problem zdrowotny. Miałam szczęście trafiając na takiego lekarza.

jestem po operacji, czuję się świetnie

jestem po operacji, czuję się świetnie

Świetny lekarz i dobry człowiek. Pacjentów traktuje z szacunkiem, a do ich problemów podchodzi kompleksowo. Polecam

Pan Profesor wspaniały. Dobry specjalista i bardzo dobry człowiek. Polecam jak najbardziej

Bardzo kompetentny, uważny, życzliwy, troskliwy.Przed poważnym zabiegiem potrafił wykonać bardzo ludzki gest, który dla mnie bardzo wiele znaczył. Kiedy trzeba rzeczowy, kiedy trzeba zażartuje, kiedy trzeba przechodzi na poważny sposób komunikowania się. Rzetelnie informuje o tym, co człowieka czeka, odpowiada na pytania. Bardzo gorąco polecam.

Lekarz w sumie dobry. Mnie bardzo sie to nie spodobało, że bardzo mnie nastraszył a nie uspokoił. Wiedziałam, że sprawa jest powazna ale nie powinien dodawac jeszcze oliwy do ognia. Przez to mogłam nie doczekac wyniku, który okazał sie dobry. Nie wiem czy polecalabym tego lekarza osobom slabym psychicznie.

Pan profesor przeprowadził mojemu mężowi 3 operacje na przestrzeni kilku lat/woreczek żółciowy, wyrostek i przepuklina brzuszna. Również koleżance znajomej przeprowadzał bardzo trudną operację onkologiczną z bardzo dobrym skutkiem. Pan prof. jest bardzo uprzejmy, kompetentny znawca swojej sztuki lekarskiej szeroko pojętej. Polecam tego lekarza wszystkim. Pozdrawiam Misia