lek. med. Edyta Baj-Chojecka

- Konsultacje ginekologiczne
- usg ciąży
- usg ginekologiczne transvaginalne
- usg ginekologiczne przez powłoki brzuszne

Dziś byłam pierwszy raz u tej Pani doktor w CMP Białołęka. Spóźniłam się, a pomimo że Pani doktor kończyła już pracę, kiedy dotarłam, zgodziła się mnie przyjąć. Jadąc tam myślałam, że nigdy więcej tam nie wrócę, bo daleko... Zaraz po spotkaniu z Panią Edytą zrozumiałam, że to mój nowy stały ginekolog. Właśnie takiego lekarza szukałam. Niby przyszłam tylko po receptę, Pani doktor po wstępnej rozmowie kazała mi zrobić badanie krwi i cytologię, bo dawno już nie miałam. To szósty ginekolog, z którym mam do czynienia i mogę szczerze wszystkim polecić. Widać, że zna się na tym, co robi, bardzo delikatnie bada, dba o pacjenta i jego komfort. Rzeczowa, a jednocześnie pełna ciepła i spokoju. Nie zgodzę się, że zależy jej tylko na kasie. To czy będę miała dziś tą cytologię zależało tylko ode mnie, ona zaproponowała tylko. Receptę na środki antykoncepcyjne wypisała z góry na pół roku, żebym nie musiała co chwilę przyjeżdżać. Dopiero kiedy wspomniałam o pewnej dolegliwości, kazał zgłosić się zaraz po okresie na USG, bo to może być poważniejszy problem. Polecam

Byłam ostatnio pierwszy raz u Pani doktor i jestem zadowolona. Miło zaskoczyło mnie podejście do mnie. Doktor w rzetelny i zrozumiały sposób wytłumaczyła mi co mi dolega, że nie ma się czym martwić. Na pewno będę korzystać jeszcze nie raz

Mam 35 lat. 6 lat temu trafiłam na Pania Doktor. poza 100% profesjonalizmem jest wspaniala , ciepla osoba. Poprowadzila moja druga ciaze i nawet przez sekunde nie poczulam niepewnosci. w kazdej chwili moglam sie z Nia skontaktowac, nawet bedac na oddziale znajdowala chwile zeby mnie wysluchac. Wspaniala i bardzo sie ciesze ze wizyty u ginekologa dzieki dr Edycie staly sie mniej straszne.

Trafiłam przypadkiem na Panią Edyte i nie żałuję. Prowadziła moja 1 ciążę. Miła, uprzejma, serdeczna. Porozmawia, wytłumaczy, wspomoże radą. Bada bez boleśnie. Martwi się o "kieszeń" pacjentek i bierze to pod uwagę a to miłe. Nie chcę już zmieniać lekarza. Super!

Nie chcę już zmieniać lekarza. Super!

Pani Doktor to anioł w ludzkiej skórze!!! Urodziłam córkę pod opieką Pani Doktor ciąża oraz poród (odbywające się przy pełnej obecności Pani Doktor) były dla mnie pięknym, niezapomnianym przeżyciem, pozbawionym obawy o to, że coś pójdzie nie tak. Żadne badanie nie umknęło uwadze, wszystkie wizyty odbywały się regularnie, wychodziłam po nich spokojna. Kiedy podczas ciąż pojawiły się niepokojące objawy, Pani Doktor dbała o wszystko starannie, nigdy nie miałam poczucia, że jestem zaniedbywana. Jestem wielką fanką Pani Doktor. Ja się czuję bezpieczna, że taka Doktor jest .Polecam bardzo , a szczególnie gdyby przyjmowała w ramach NFZ a w dzisiejszych czasach to nie ma takich lekarzy którzy by byli przy porodzie.

Jako chyba jedyny na tym forum jestem facetem. Moja żona bardzo dobrze mówi o Pni doktor, a zwiedziła już sporo lekarzy. Jutro ma wywoływany sztucznie poród i strasznie się ucieszyła jak dowiedziała się się że akurat jutro ma dyżur. Sam osobiście jestem z niej zadowolony ponieważ nastawia wszystkie pacjentki pozytywnie, porównuje je do siebie itp. Lekarz który ma wiedzę i praktykę w swojej osobie. Ja gorąco polecam jako mąż, bo moja żona z wizyty u Pani Ewy zawsze wychodzi w dobrym humorze. Ma czyli Ona dobre podejście do pacjenta. Taką prowadzącą polecam każdej kobiecie, jak też przyszłemu TATUSIOWI. Nie zapominajcie o NAS. Pozdrawiam

Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktór Chojeckiej. Prowadziła moją ciąże, przyjmowała do szpitala i odbierała poród. Ja chodziłam państwowo jak na czumy jeszcze pracowała, a moja przyjaciółka teraz prywatnie,ale już nie z ciążą i też jest bardzo zadowolona. Byłam już u kilku ginekologów, ale tak ciepłej osoby nie spotkałam. Ma wiedzę i ją wykorzystuje dla dobra pacjentek :) Dziwie się niektórym że piszą negatywnie o Pani Doktór. Ja osobiście polecam Panią Doktór Edytę Baj-Chojecką :)

Długo nie mogłam się zdecydować, do jakiego lekarza pójść - jest to moja pierwsza wizyta w życiu. Czytałam trochę opinii, szperałam w internecie i zdecydowałam się na panią doktor. Osoba przemiła, niezwykle uprzejma, delikatna, rzeczowa, cały czas pytała, czy wszystko w porządku, czy nie boli, itd. Nie pospiesza, jest w DLA PACJENTA. Zaproponowała od razu cytologię, wszystko wytłumaczyła. (stąd cena 120zł + 40 zł. cytologia). Jestem naprawdę zadowolona i polecam wszystkim dziewczynom, które się boją! Naprawdę nie ma czego!!!!

Najcudowniejszy lekarz,jakiego spotkałam w życiu.Prowadziła moją ciążę,i odbierała poród.Tego nie da się opisać słowami.Niezwykła osoba,wspaniały człowiek.Polecam wzystkim baaaaaardzo,najlepszy ginekolog na świecie.Dziękuję Ci za to,że pomogłaś mi przejść przez ciążę i poród-dzięki temu są ta najcudowniejsze wspomnienia.Dziękuję Ci za synka.Magda

Pani doktor odmówiła pobrania płatnej cytologii w Centrum Medycznym Puławska na ul. Berensona. Uznała, że nie będzie pobierać jedynie cytologii, bez przeprawadzenia jednocześnie konsultacji. Nie trafił do niej argument, że aktualnie miałam potrzebę pobrania jedynie cytologii, gdyż na konsultację chciałam sie umówić dopiero po odebraniu wyników cytologii. Jak widać do tej Pani trafia jedynie argument pieniędzy. Pobranie jedynie cytologii jest jak widac poniżej poziomu godności lekarza. W rozmowie Pani doktor z rejestratorką wynikało, że chciała tą "czynność" przerzucić na pielęgniarkę, lecz jak się okazało pielęgniarka nie potrafiłaby tego zrobić. Miałam aktualnie zmienić lekarza ginekologa i skorzystać ze stałych usług Pani Baj - Chojeckiej, lecz niestety takim podejściem do pacjenta zraziła mnie do siebie i niestety nigdy już nie skorzystam z jej usług.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana