lek. med. Edyta Baj-Chojecka

- Konsultacje ginekologiczne
- usg ciąży
- usg ginekologiczne transvaginalne
- usg ginekologiczne przez powłoki brzuszne

Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktór Chojeckiej. Prowadziła moją ciąże, przyjmowała do szpitala i odbierała poród. Ja chodziłam państwowo jak na czumy jeszcze pracowała, a moja przyjaciółka teraz prywatnie,ale już nie z ciążą i też jest bardzo zadowolona. Byłam już u kilku ginekologów, ale tak ciepłej osoby nie spotkałam. Ma wiedzę i ją wykorzystuje dla dobra pacjentek :) Dziwie się niektórym że piszą negatywnie o Pani Doktór. Ja osobiście polecam Panią Doktór Edytę Baj-Chojecką :)

Jako chyba jedyny na tym forum jestem facetem. Moja żona bardzo dobrze mówi o Pni doktor, a zwiedziła już sporo lekarzy. Jutro ma wywoływany sztucznie poród i strasznie się ucieszyła jak dowiedziała się się że akurat jutro ma dyżur. Sam osobiście jestem z niej zadowolony ponieważ nastawia wszystkie pacjentki pozytywnie, porównuje je do siebie itp. Lekarz który ma wiedzę i praktykę w swojej osobie. Ja gorąco polecam jako mąż, bo moja żona z wizyty u Pani Ewy zawsze wychodzi w dobrym humorze. Ma czyli Ona dobre podejście do pacjenta. Taką prowadzącą polecam każdej kobiecie, jak też przyszłemu TATUSIOWI. Nie zapominajcie o NAS. Pozdrawiam

Pani doktor odmówiła pobrania płatnej cytologii w Centrum Medycznym Puławska na ul. Berensona. Uznała, że nie będzie pobierać jedynie cytologii, bez przeprawadzenia jednocześnie konsultacji. Nie trafił do niej argument, że aktualnie miałam potrzebę pobrania jedynie cytologii, gdyż na konsultację chciałam sie umówić dopiero po odebraniu wyników cytologii. Jak widać do tej Pani trafia jedynie argument pieniędzy. Pobranie jedynie cytologii jest jak widac poniżej poziomu godności lekarza. W rozmowie Pani doktor z rejestratorką wynikało, że chciała tą "czynność" przerzucić na pielęgniarkę, lecz jak się okazało pielęgniarka nie potrafiłaby tego zrobić. Miałam aktualnie zmienić lekarza ginekologa i skorzystać ze stałych usług Pani Baj - Chojeckiej, lecz niestety takim podejściem do pacjenta zraziła mnie do siebie i niestety nigdy już nie skorzystam z jej usług.

Długo nie mogłam się zdecydować, do jakiego lekarza pójść - jest to moja pierwsza wizyta w życiu. Czytałam trochę opinii, szperałam w internecie i zdecydowałam się na panią doktor. Osoba przemiła, niezwykle uprzejma, delikatna, rzeczowa, cały czas pytała, czy wszystko w porządku, czy nie boli, itd. Nie pospiesza, jest w DLA PACJENTA. Zaproponowała od razu cytologię, wszystko wytłumaczyła. (stąd cena 120zł + 40 zł. cytologia). Jestem naprawdę zadowolona i polecam wszystkim dziewczynom, które się boją! Naprawdę nie ma czego!!!!

Witam, Chciałabym szczerze polecić Panią doktor Baj-Chojecką wszystkim którzy potrzebują wizyty u ginekologa. Pani Edyta jest naprawdę bardzo miła, niezwykle uprzejma i bardzo kompetentna. Dużo pyta, na wszystkie pytania odpowiada. Polecam Joanna, Warszawa

Witam,

Polecam
Joanna, Warszawa

Odbierała mój poród-bez komentarza. Potwor w ludzkiej skórze.

Odbierała mój poród-bez komentarza. Potwor w ludzkiej skórze.

Najlepszy lekarz-ginekolog pod słońcem :) Brak słów i widzę, że to nie tylko moja opinia :)

Moja pierwsza Pani ginekolog i jestem bardzo zadowolona, przesympatyczna, ciepła i delikatnie przeprowadza badanie. Przyszłam do Pani doktor żeby się upewnić czy jestem w ciąży, wszystko wyjaśniła, na spokojnie zrobiła usg, wywiad i przepisała leki. Jestem bardzo zadowolona bo gdyby nie Pani doktor nie wiedziałabym teraz od swojego państwowego lekarza tego co Pani Baj - Chojecka mi przekazała. Polecam bardzo !!!!

Wspaniały lekarz. Podmiotowe podejście do pacjenta, zaangażowanie,kontaktowość, kompetencja i delikatność (mój szósty lekarz, a pierwszy raz podczas badania nie czułam dyskomfortu, bólu). Polecam!

Pani Doktor to anioł w ludzkiej skórze!!! Urodziłam córkę pod opieką Pani Doktor ciąża oraz poród (odbywające się przy pełnej obecności Pani Doktor) były dla mnie pięknym, niezapomnianym przeżyciem, pozbawionym obawy o to, że coś pójdzie nie tak. Żadne badanie nie umknęło uwadze, wszystkie wizyty odbywały się regularnie, wychodziłam po nich spokojna. Kiedy podczas ciąż pojawiły się niepokojące objawy, Pani Doktor dbała o wszystko starannie, nigdy nie miałam poczucia, że jestem zaniedbywana. Jestem wielką fanką Pani Doktor. Ja się czuję bezpieczna, że taka Doktor jest .Polecam bardzo , a szczególnie gdyby przyjmowała w ramach NFZ a w dzisiejszych czasach to nie ma takich lekarzy którzy by byli przy porodzie.