lekarz Edyta Czarnowska

Internista

Miałam przyjemność i duże szczęście, że trafiłam 4 lata temu na Panią doktor. Pracowała jeszcze w przychodni na Radzymińskiej. Wyróżniała się tym, że pacjenta (każdego) traktowała poważnie, wyjątkowo. Słuchała i tłumaczyła. Nie traktowała "z góry". Czuło się życzliwość, chęć pomocy. Zawdzięczam Jej to, że spokojnie mogłam przejść trudny okres ciąży bez stresu - choć jest internistą potrafiła z empatią odnieść się do mojego problemu ze zdrowiem (na co nie było wtedy stać mojego ginekologa). Warta jest zaufania. Ci z Państwa, którzy mogą nadal korzystać z Jej opieki mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Polecam.

Pani doktor bardzo kompetentna. Jest lekarzem rodzinnym mojego prawie rocznego synka. Zawsze bardzo trafnie stawia diagnozy i wprowadza skuteczne leczenie. Emanuje z niej ciepło i spokój dzięki czemu każda wizyta wywołuje uśmiech na twarzy mojego synka. Polecam!

Z panią dr spotkałam się raz i wywarła ba mnie bardzo pozytywne wrażenie! Nie będąc pewna jednej rzeczy obiecała skonsultować to z innym lekarzem i zadzwonić z informacja. Poświęciła tyle czasu na wizycie ile to było potrzebne. Młoda lekarka z powołania, traktująca indywidualnie pacjentów.

Bardzo fajna młoda lekarka, bardzo kompetentna W gabinecie podczas wizyty nie spieszyla sie, znalazła dla mnie czas, zdiagnozowala dokładnie mój problem, wszystko wytłumaczyła, a przy tym była bardzo sympatyczna. Naprawdę bardzo polecam!