lek. dent. Edyta Górna

Najlepszy stomatolog jakiego znam. Wcześniej leczylam się w wielu ogólnie polecanych gabinetach ale dopiero u Panii Edyty znalazłam wszystko czego oczekiwałam. Pełen profesjonalizm, uprzejma obsluga, ceny bardzo atrakcyjne. Leczylam zeby u tej pani kanalowo, wypelnienia estetyczne jak również licowki. Piekne wykonanie. Jestem bardzo zadowolona. Z całą swiadomiscia stomatolog godny polecenia. Nie wiem skad niepochlebne komentarze-lecza się u tej pani moi znajomi oraz rodzina, rowniez dzieci. Same pozytywne opinie!!!! POLECAM!!!

Rewelacyjne podejście do pacjenta, miła obsługa, całkowicie bezbolesne metody leczenia (kanałówka). Idealny stomatolog dla osób,które panicznie bały się dentysty - jak ja. Już po pierwszej wizycie,byłam zachwycona i teraz każda wizyta jest bezstresowa :) Gorąco polecam!!

Pani Edyta osiadła na laurach, leczyłem się u niej od wielu lat, ale ostatnio poziom jej usług wyraźnie spadł. Odmawia w nagłych przypadkach, trzeba poprawiać, na robocie estetycznej nie zna się w ogóle. Odnoszę wrażenie że dawny profesjonalizm i zaangażowanie zostały wchłonięte przez komercyjną masówkę. Asystentka za to I-sza klasa. Ja jednak zmieniam lekarza. ego

Po osttniej wizycie w nowo otwartym gabinecie pani doktor Edyty, jestem bardzo zaskoczona i zadowolona profesjonalna opieka oraz indywidulnym podejsciem do pacjenta. Rodzinna atmosfera sprawia ze moje dzieci przestaly sie bac dentysty, wiec wszystkie mamy jezeli macie jakikolwiek problem z dziecmi zwiazany z wizyta u stomatologa bardzo POLECAM!

Najlepsza stomatolog jaka znam. Profesjonalne podejscie do klienta :) Pani Edyta jest sympatyczna, potrafi wysluchac , doradzic i jest bardzo dokladna :) odkad zaczelam u niej leczyc swoje zeby przestalam sie bac dentysty i z przyjemnoscia do niej chodze :)

Bardzo kompetentny stomatolog. Najlepszy u jakiego kiedykolwiek byłam. Panie bardzo miłe. :) Gorąco polecam tego dentystę ! :)

Po wielu poszukiwaniach dobrego stomatologa trafiłam wreszcie na p. Edytę. Bardzo kompetentna, miła, nie naciąga pacjentów i nie szuka wyimaginowanych dziur tylko po to aby zarobić.Świetny kontakt z pacjentem, dzięki niej wyzbyłam się lęku przed wizytą u dentysty.

Nie wiem skąd taka cena u poprzednika? czyżby konkurencja? Ja mam miłe doświadczenia z tą stomatolożką. Uratowała mi 2 zęby, które rzekomo spisane były na straty przez dentystę z dużym doświadczeniem a więc wiek nie stanowi o umiejętnościach lekarza.

Znam Panią Edytę jeszcze z pierwszego gabinetu, bardzo sumiennie podchodzi do leczenia, poświecą pacjentowi wiele czasu za co ja cenie. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam.

Rewelacja, polecam zwłaszcza osobom, które bardzo boją się dentysty!

Rewelacja, polecam zwłaszcza osobom, które bardzo boją się dentysty!