dr n. med. Edyta Gurgul

Endokrynolog, Internista

Pani dr mila, spokojna,rzeczowa.lubi swoja prace dba o pacjentow . Jest kopetentna w swoje specjalnosci.POLECAM

Zatroskana o pacjenta,miła, uprzejma,widać że nie jest typem biznesmena a lekarzem z powołania. Polecam.

Pani doktor strasznie sympatyczna, uprzejma i skupiona :) Osłuchuje, myje ręce po np. obmacywaniu szyi... Pyta o dolegliwości, tłumaczy wyniki, nie naciąga na częste wizyty i niepotrzebne badania, tłumacząc co i po co trzeba powtórzyć. Trafnie dobrała mi leki, więc już po miesiącu efekt był zadziwiający ! Pani dr jest dość młoda ale niezwykle kompetentna i godna zaufania. Cieszę się, że do Pani trafiłam, choć był to czysty przypadek. POLECAM :)

Przesympatyczna,miła i bardzo kompetentna osoba.Wrażliwością ,kulturą i wiedzą potrafi w sposób niekwestionowany zbudować wspaniałą relację lekarz - pacjent.Polecam Panią doktor w 100%. Jest doskonała.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Poznań"?

Uniwersytecka Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna UNIMEDYK
al. Niepodległości 26
61-714 Poznań

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań