dr Edyta Horosz

Pani Doktor prowadziła moje trzy ciążę.Lekarz z powołania,wspaniała,miła kobieta,zawsze uśmiechnięta,życzliwa,kompetentna.Nie zamieniłabym takiego lekarza na żadnego innego.Mimo że muszę przejechać całą Warszawę,żeby dotrzeć do placówki w której przyjmuje,uważam że warto😀

Radzę wszystkim kobietom omijać tą osobę, bo lekarzem jej nie nazwę! Zgłosiłam się na izbę przyjęć w Szpitalu na Starynkiewicza i niestety miałam pecha, że akurat miała dyżur. Byłam w ciaży i niestety moje maleństwo obumarło w 2 miesiacu, mój lekarz wystawił skierowanie i polecił zgłosić się do szpitala w celu wykonania łyżeczkowania. Chciałam również aby pobrano mi materiał do badania genetycznego, gdyż to już drugie poronienie. p. Horosz stwierdziła, że żadnego łyzeczkowania mi nie wykona, mimo iż dziecko nie żyło już 3tygodnie i groziło mi zakażenie i komplikacje. Powiedziała że może założyć mi tabletkę na wywolanie poronienia i wypuscić do domu, abym sobie w domu 'roniła' sama. Na moje stwierdzenie, że tak nie może być i powinni zabezpieczyć "materiał" do badań, powiedziała że mam sobie sama poronić i złapać dziecko do miski w domu! Nie wierzyłam w to co słyszę! To nie lekarz i nie kobieta, tylko pozbawiony empatii i wiedzy potwór. Na szczęście udałam sie do innego szpitala gdzie przyjęto mnie w trybie pilnym i zajęło się mną jak należy, a sprawy tak nie pozostawię!

Wspaniały specjalista, lekarz z powołania, miła, uprzejma, wszystko wytlumaczy, poswieci tyle czasu ile tylko pacjent potrzebuje.Polecam i zycze kazdemu aby na swojej drodze spotykał tylko takich specjalistów

Lekarz z powołania. Zawsze rzetelnie wszystko wytłumaczy. Pogodna, uśmiechnięta. Odpowiada na wszystkie pytania. Doktor poleciała mi moja siostra i już pozostane jej stałą pacjentką.

Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże które ,nie były łatwymi przypadkami i w 100% spełniła moje oczekiwania co do opieki.

Bardzo zadowolona jestem z tego, że trafiłam do dr Horosz.

Bardzo zadowolona jestem z tego, że trafiłam do dr Horosz.

O Pani dr Horosz przeczytałam gdzieś na forum internetowym i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Bardzo sympatyczna, uprzejma i jest doskonałym specjalistą. Przyjmie każdego nawet jeśli godziny jej pracy się skończyły.

Mam co prawda dopiero jedną wizytę za sobą u dr Horosz, ale zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Bardzo miła, kompetentna. Zobaczymy jak będzie dalej, ale na razie jestem naprawdę zadowolona.

Dla mnie najlepsza. Miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Prowadziła moją ciążę z największym zaangażowaniem . Dzięki Jej opiece urodziłam zdrową córeczkę.

Dla mnie najlepsza. Miłe i profesjonalne podejście do pacjenta.