lekarz Edyta Kosińska

Lekarz rodzinny

1,7
1,3

Niestety w mojej ocenie Pani Dr Kosinska nie powinna leczyc starszych ludzi. Mlody potrafi otworzyc usta i cos powiedziec starsi sa troche wycofani, nerwowi i boja sie cokolwiek zapytac powiedziec bo Pani Dr jest nieprzyjemna. Moja mama byla pacjetka Pani Dr. Byla osoba lezaca w ostatnich miesiacach swogo zycia, stan zdrowia pogarszal sie w szybkim tempie, lekarz pogotowia zalecil badanie krwi, ktore miala wykonac Lekarz domowy. Pare razy prosilismy Pania DR o przybycie do mojej mamy, nie tylko zeby pobrac krew ale ogolnie zeby zbadac, niestety Pani Kosinska za kazdym ...

stan zdrowia pogarszal sie w szybkim tempie, lekarz pogotowia zalecil badanie krwi, ktore miala wykonac Lekarz domowy. Pare razy prosilismy Pania DR o przybycie do mojej mamy, nie tylko zeby pobrac krew ale ogolnie zeby zbadac, niestety Pani Kosinska za kazdym razem odmawiala przyjscia na wizyte domowa. Dopisywane byly tylko kolejne leki bez zadnych badan. Opryskliwa ordynarna i niekompetentna.

Byłam pacjentką pani dr, osobiście nie polecam. nie słucha pacjenta co mówi , wyniosła i wszystko wie najlepiej, nie tłumaczy leczenia , uważa że pacjent nie ma nic do powiedzenia, bo ona jest lekarzem a nie pacjent którego określone dolegliwości dotyczą. I czekanie na korytarzu nawet do 2 godzin po wyznaczonej godzinie wizyty, bo najpierw obsługiwany jest koncern farmaceutyczny i póżniej kawa a pacjenci czekają.

Wyniosła, nieuprzejma Pani Doktor. Zdecydowanie odradzam, chyba, że pacjentowi zależy na podniesieniu sobie ciśnienia. Zero empatii.