lekarz Edyta Kosmala-Kurek

Pani Doktor Edyta jest najlepszym lekarzem na oddziale wewnętrznym w Otwocku, opiekowała się moim tatą, który niestety umarł. Widziałam jak wiele uwagi i poświęcenia włożyła Pani Doktor w ratowanie zdrowia i życia mojego taty.

Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalne zajęcie się moją mamą lat.99. Pani doktor jest niezwykle empatyczna, cierpliwa, jasno przekazująca wszelkie informacje dotyczące pacjenta co jest o tyle ważne, że z mamą nie ma kontaktu ze względu na wiek. Serdeczne i jednocześnie profesjonalne oraz kompleksowe podejście do problemów zdrowotnych pacjenta jest niezwykle ważne w tym tak bardzo trudnym dla nas wszystkich w pandemicznym czasie. Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i życzę pani doktor i jej rodzinie zdrowia oraz jak najszybszego wyjścia z pandemii. Krystyna Cippert

Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalne zajęcie się moją mamą lat.99.
Krystyna Cippert