lekarz Edyta Olesiak-Cyganik

3,7

Witam. Nie polecam Pani Doktor. Na początku byłam bardzo zadowoloną pacjentką Dr Olesiak byłam w ciązy wyszły mi złe wyniki w poradni genetycznej poinformowałam panią dr telefonicznie, ale dr kazała sie uspokoić i czekać 2 tygodnie do wizyty. W tym pechowym czasie moje dzieciątko umarło w 15tc. Nie mam żalu o to że maluszek umarł bo to niewina pani dr ale o to, że chodziłam z martwym płodem 2 tygodnie i każdy dzień zagrażał mojemu życiu. Potem Pani dr zadecywała o odpowiednim postępowaniu w takim przypadku po czym wypuściła mnie ze spzitala do domu. Dotałam taki krwotok , że pozostaje mi tylko dziękować Bogu, że tata zdarzył mnie zawieść do rydygiera i tam pani dr stała i czekała na mnie w drzwiach (to coś tez mówi za siebie poprostu bała sie że tam nie dojade bo była telefonicznie informowana co sie ze mną dzieje.) Drugiej ciąży jednoznacznie nie potwierdziła mimo iż badania z krwi wskazywały na ciąże dała lek na podtrzymanie w razie czego bo szła na urlop 2razy po pól tab duphastonu. Dostałam krwawienie pani dr leszczeńska w szpitalu rydygiera oznajmiła ze trzeba ciąże usunąć bo dziecko sie nie rozwija......to 2 ciąża....Trafiłam prywatnie do innego lekarza dr jaworowski 120zł wizyta suer opieka który natychmist zwiększył dawke duphastonu do 3 na dzień krwawienie minęło i serduszko było widoczne pięknie biło......a teraz tule w swoje ramiona 7 miesięczną Julie. Moja córka zawdziecza życie dr Andrzejowi Jaworowskiemu który opiekował sie nami do samego porodu i nawet po nim. Uważajcie kobiety na wszystkich lekarzy niech Was nie mylą swoja uprzejmością jak dr Olesiak......teraz już otworzyłam oczy na to wszystko....ale czas nie leczy ran:(pierwszegfo dzieciątka nie mam a może mogłam mieć??Kto to wie....

Bardzo miła i kompetentna osoba. Świeżo, czysto i schludnie. Super podejście do pacjenta. Śmialo można o wszystkim porozmawiać. Wysłucha i wytłumaczy. Naprawdę Polecam!

JA TRAFIŁAM DO PANI DOKTOR ZE ŁZAMI W OCZACH BO BYŁAM WCZEŚNIEJ U 2 LEKAREK ( MÓJ OKRES TRWAŁ JUŻ 3 TYG) PIERWSZA DALA TABSY ANTY KTÓRYCH JA NIE CHCĘ ŁYKAĆ A DRUGA LUTEINĘ I PO MINUCIE WYGONIŁA Z GABINETU OBIE SKASOWAŁY PO 100! PANI DOKTOR EDYTA PRZEPROWADZIŁA PORZĄDNY WYWIAD DŁUGIE BADANIE I POTRAKTOWAŁA SPRAWĘ POWAŻNIE. JESTEM W TRAKCIE LECZENIA I NIE WIADOMO CZY PRZEZ ZANIEDBANIA LEKARKI KTÓRA KASOWAŁA PO 150 ZŁ NIE BĘDĘ MUSIAŁA MIEĆ ŁYŻECZKOWANIA MACICY! POLECAM PANIĄ DOKTOR.

11 lat temu prowadziła mi pierwszą ciążę :D Doskonale rodzłam w rydygierze cudowna atmosfera opiekowała sie mną od samego poczatku do wypisu. Treaz jestem w 37 tygodniu ciązy choć w moim wieku 38 lat to juz ciaża taka "[późna" miałam problem zdrowotny przedwczesne sksurcze odrazu zaproponowała pobyt w szpitalu by ustawić leczenie. Czułam cały czas opiekę nad soba i swoim brzusiem informowana byłam o wszytskim co sie z nami dzieje. Kompetentna osoba. Polecam

Dr. Olesiak poleciła mi mama chodziłam do niej rutynowo i potem gdy byłam w ciąży. Niestety w 23 tyg okazało się że ciąża jest poważnie zagrożona dzięki szybkiej interwencji pani doktor moje dziecko się urodziło. Co do ceny uważam że za dobrego lekarza trzeba dobrze zapłacić (słyszałam o droższych), terminy są długie ale gdy coś się dzieje poważnego pani doktor przyjmuje od razu. 2 minusy- pierwszy:długie oczekiwanie w kolejce (ale to dlatego że pani doktor jest dokładna), drugi:pani doktor nie oddzwania gdy nie można się z nią skontaktować a to zdarza się dość często

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor. Potrafi wysłuchać , doradzić i wytłumaczyć. Aż miło iść do takiego lekarza.

Polecam Panią dr za podejście do problemu uważam że jest fachowcem w swojej dziedzinie. Przez płot mam inną panią ginekolog gdzie chodziłam początkowo ale to dopiero porażka. Ceny to ona ma z kosmosu i od 2 lat z głową w chmurach. Pani doktor wcale nie ma wysokich cen -80zł wizyta. 120 wizyta + USG. W innym miejscu samo USG to koszt min. 50zł Uważam że trzeba zrobić rozeznanie za czym kogoś się oczerni.

Ceny to ona ma z kosmosu i od 2 lat z głową w chmurach.
Uważam że trzeba zrobić rozeznanie za czym kogoś się oczerni.

Niby miła, ale podchodzi zbyt rutynowo do pacjentów. Nie zleca żadnych badań, zawsze jest na tak o co się ją nie poprosi. Do tego bardzo droga, za badanie ginekologiczne i USG zapłaciłam 120 zł. Co gorsze za wystawienie samej recepty na 2 opakowania leku (w gabinecie byłam całe hmmm... 3 minuty) zażyczyła sobie aż - uwaga - 50 zł. Osobiście nie polecam i zamierzam zmienić lekarza.

Jestem regularną pacjentką Pani Doktor od ponad 4 lat. Bardzo sobie chwalę jej kompetencje i podejście do pacjenta. Super poprowadziła moja ciążę, wzbudza zaufanie, stawia dobre diagnozy i leczy skutecznie. Polecam!!!

Pani doktor wydaje się być osobą miłą i kompetentną. Niestety długość oczekiwania na wizytę jest powalająca (1 miesiąc. Próbowałam rozmawiać z panią doktor, że przy moich dolegliwościach nie można czekać, ale pani doktor kazała spokojnie czekać do wizyty następnej czyli za miesiąc. Zadzwoniłam do innego lekarza i mam wizytę w 3 dni. Także szczerze nie polecam

Pani doktor wydaje się być osobą miłą i kompetentną.
Niestety długość oczekiwania na wizytę jest powalająca (1 miesiąc.
Zadzwoniłam do innego lekarza i mam wizytę w 3 dni.
Także szczerze nie polecam