lekarz Edyta Olesiak-Cyganik

Witam. Nie polecam Pani Doktor. Na początku byłam bardzo zadowoloną pacjentką Dr Olesiak byłam w ciązy wyszły mi złe wyniki w poradni genetycznej poinformowałam panią dr telefonicznie, ale dr kazała sie uspokoić i czekać 2 tygodnie do wizyty. W tym pechowym czasie moje dzieciątko umarło w 15tc. Nie mam żalu o to że maluszek umarł bo to niewina pani dr ale o to, że chodziłam z martwym płodem 2 tygodnie i każdy dzień zagrażał mojemu życiu. Potem Pani dr zadecywała o odpowiednim postępowaniu w takim przypadku po czym wypuściła mnie ze spzitala do domu. Dotałam taki krwotok , że pozostaje mi tylko dziękować Bogu, że tata zdarzył mnie zawieść do rydygiera i tam pani dr stała i czekała na mnie w drzwiach (to coś tez mówi za siebie poprostu bała sie że tam nie dojade bo była telefonicznie informowana co sie ze mną dzieje.) Drugiej ciąży jednoznacznie nie potwierdziła mimo iż badania z krwi wskazywały na ciąże dała lek na podtrzymanie w razie czego bo szła na urlop 2razy po pól tab duphastonu. Dostałam krwawienie pani dr leszczeńska w szpitalu rydygiera oznajmiła ze trzeba ciąże usunąć bo dziecko sie nie rozwija......to 2 ciąża....Trafiłam prywatnie do innego lekarza dr jaworowski 120zł wizyta suer opieka który natychmist zwiększył dawke duphastonu do 3 na dzień krwawienie minęło i serduszko było widoczne pięknie biło......a teraz tule w swoje ramiona 7 miesięczną Julie. Moja córka zawdziecza życie dr Andrzejowi Jaworowskiemu który opiekował sie nami do samego porodu i nawet po nim. Uważajcie kobiety na wszystkich lekarzy niech Was nie mylą swoja uprzejmością jak dr Olesiak......teraz już otworzyłam oczy na to wszystko....ale czas nie leczy ran:(pierwszegfo dzieciątka nie mam a może mogłam mieć??Kto to wie....

warto polecić takiego lekarza!!!!! miła, kompetentna, wzbudza zaufanie.

warto polecić takiego lekarza!!!!!
miła, kompetentna, wzbudza zaufanie.

Miła i kompetentna pani doktor - prowadzi już drugą moją ciążę. W razie wątpliwości można skonsultować się telefonicznie,nie lekceważy problemów, a równocześnie potrafi uspokoić.

Pani Doktor jest przykładem maszynki do robienia pieniędzy,na początku się stara,po czym wizyta u niej trwa 10 minut (nie raz godzina czekania!)nie polecam!!!

Przez nia moje dziecko zostalo ledwie odratowano, spoznila sie na cesarke, a dziecko sie 2 godziny w brzuchu sie dusilo....

Jestem regularną pacjentką Pani Doktor od ponad 4 lat. Bardzo sobie chwalę jej kompetencje i podejście do pacjenta. Super poprowadziła moja ciążę, wzbudza zaufanie, stawia dobre diagnozy i leczy skutecznie. Polecam!!!

Polecam Panią dr za podejście do problemu uważam że jest fachowcem w swojej dziedzinie. Przez płot mam inną panią ginekolog gdzie chodziłam początkowo ale to dopiero porażka. Ceny to ona ma z kosmosu i od 2 lat z głową w chmurach. Pani doktor wcale nie ma wysokich cen -80zł wizyta. 120 wizyta + USG. W innym miejscu samo USG to koszt min. 50zł Uważam że trzeba zrobić rozeznanie za czym kogoś się oczerni.

Ceny to ona ma z kosmosu i od 2 lat z głową w chmurach.
Uważam że trzeba zrobić rozeznanie za czym kogoś się oczerni.

Podchodzi rutynowo do pacjentów, kilka razy zgłaszany problem- nie rozwiązany, przez co nabawiłam się depresji, a wystarczyło polecić badania, które rozwiązały by mój problem. Zmieniłam lekarza na dobrego fachowca, który zlecił mi wykonanie badań już na pierwszej wizycie co umożliwiło postawienie właściwej diagnozy i w końcu udało mi się donosić ciąże.

prywatnie jest super ale publicznie w szpitalu w którym pracuje nie przyznaje sie do swoich pacjętów raczej ich unika i podzielam opinie innych jest bardzo droga raczej nie polecam tej lekarki oraz szpitala w którym pracuje.

Bardzo droga! ciągle podnosi ceny dużo moich znajomych zrezygnowało przez wysoki koszt wizyty nie ma upustu nawet dla ciężarnych które chodzą często i często mają USG

Bardzo droga! ciągle podnosi ceny
dużo moich znajomych zrezygnowało przez wysoki koszt wizyty
nie ma upustu nawet dla ciężarnych które chodzą często i często mają USG