lekarz Eleonora Kocięcka

Laryngolog

Napisać o Pani doktor, że jest bardzo dobra to mało...jest perfekcyjna!!!:) Leczę się u Pani doktor już kilka lat i na NFZ i teraz jeżeli zachodzi taka potrzeba prywatnie. Pani Doktor zawsze bez względu na status wizyty państwowaprywatna traktowała mnie tak samo, czyli zawsze rzetelne, skrupulatnie, bez pośpiechu, delikatnie zbadała mnie, określiła stan zdrowia, podjęła jednoznaczne i pewne kroki związane z zastosowaniem odpowiednich leków, zabiegów i co najważniejsze wszystkie decyzje Pani Doktor przynosiły zbawienne efekty dla mojego zdrowia! Jak wspomniałam wcześniej Pani Doktor dla rzetelności swojej pracy i pewności swoich decyzji i oczywiście poprawy stanu zdrowia pacjenta, w sytuacjach które tego wymagały wystawiała skierowania na profesjonalne badania, zabiegi, hospitalizację, leczenie uzdrowiskowe - wszystko z myślą o zdrowiu pacjęta. Dr. Eleonora posiada także szeroki zakres wiedzy w zakresie innych specjalizacji medycznych, co często pozwala zdiagnozować pozostałe dolegliwości współtowarzyszące...bądz mając przypuszczenia, że takowe mogą współistnieć stara się wykonując odpowiednie badania, badź podpowiadając ażeby takowe wykonać wykluczyć je. Pozatym Pani Doktor jest stanowczą, jednoznaczną, pewną siebie, ale bardzo miłą, sympatyczną, ludzką i życiową Kobietą. Za to wszystko co Pani Doktor dla mnie zrobiła i jeszcze być może kiedyś zrobi, oraz za to jaka jest dziękuję serdecznie. P.S. Pani Doktor leczyła także z zadawalającymi skutkami moją Matkę, leczy mnie i nie wyobrażam sobię wizyty u innego lekarza...tak poprostu jest gdy ktoś profesjonalizmem i aparycją zasłuży sobie na moje zaufanie! :) Pozdrawiam Panią Doktor i życzę powodzenia! Mała:)

BARDZO DOBRY LEKARZ!!! POWIEM TAK, JEDYNY BARDZO DOBRY LEKARZ W KROTOSZYNIE! MIESZKAŁEM TAM SPORO CZASU I TYLKO PANI KOCIĘCKA POTRAFIŁA ZNALEŹĆ PRZYCZYNY MOICH CHORÓB! PRAKTYCZNIE RZECZ BIORĄC URATOWAŁA MI ŻYCIE, BO PROBLEM SIĘ POWIĘKSZAŁ! POWTÓRZĘ: NAPRAWDĘ JEDYNY BARDZO DOBRY LEKARZ W KROTOSZYNIE I OKOLICACH - BLISKICH I DALSZYCH!!! MIESZKAŁEM WŚRÓD TYCH LUDÓW TUBYLCZYCH WIELE LAT I DZIĘKUJĘ BOGU, ŻE JEST TAM KTOŚ NA POZIOMIE NAPRAWDĘ WYSOKIM JAKO LEKARZ I CZŁOWIEK! DZIWIE SIĘ TYLKO, ŻE PANI DOKTOR NIE PRACUJE W WIĘKSZYM MIEŚCIE ALE CÓŻ JEJ WYBÓR!

PRAKTYCZNIE RZECZ BIORĄC URATOWAŁA MI ŻYCIE, BO PROBLEM SIĘ POWIĘKSZAŁ!

Świetny lekarz! Polecam! leczy mojego synka od urodzenia, zawsze trafnie stawia diagnoze i potrafi dobrac odpowiednie leki. Nie wyobrażam sobie wizyty u innego lekarza !

bardzo dobry lekarz .kompleksowo zajmujący się problemami pacjenta . Fachowo podchodzący do leczenia.

Wczoraj odbyłam niestety wizytę u tej kobiety (lekarzem nie można jej nazwać). Uwaga ! ta baba nie lubi dzieci, pewnie sama też ich nie ma, a jeżeli ma to szkoda mi ich. Sprawiała córce ból, a ona nie przestawała. Wszystko wykonywała z wielką łaską. Chciała spławić jak najszybciej. Strach jej powierzać siebie, swoje dziecko, bliskich. Można polecać ją swoim nie przyjacielą ;-)

Pani laryngolog podczas czyszczenia uszu przebiła mi błonę bębenkową- dostałam bardzo silnego bólu- po czym na drugi dzień jak do niej przyjechałam i powiedziałam ze podejrzewam przebicie błony (po informacjach poczytanych w internecie i objawach-niedosłuch, wyciek z ucha, ból) stwierdziła że "nic nie widzi" i że błona jest cała ale lekko podrażniona. po trzech tygodniach nieslyszenia poszłam do innego laryngologa i dowiedziałam się że mam przebitą błonę i że nie zrosła się sama bo nieświadoma tego wpuszczałam np. do ucha wodę...

Pierwszy lekarz, który nie spojrzał na mnie ze słowami: "jest pani młoda, przejdzie pani". Podeszła do mnie z szacunkiem, wysłuchała, zbadała, postawiła na tej podstawie wstępną diagnozę i skierowała na potrzebne badania. Wydaje mi się, że jak mało kto potrafi słuchać pacjenta, łączyć pewne fakty/objawy, by znaleźć prawdziwe źródło dolegliwości. Naprawdę polecam

Naprawdę polecam

U Pani dr Kocięckiej już od wielu lat leczy się moja znajoma, jak i jej rodzina. To właśnie ona poleciła mi komentowaną tutaj Panią laryngolog. W porównaniu z innymi lekarzami poświęca czas pacjentowi i stara się kompleksowo wytłumaczyć swoje działania, a nawet innych lekarzy (wiem co piszę, w poznańskim szpitalu miałem operacje prostowania przegrody nosowej. Przy wypisie nikt nie chciał mi udzielic informacji na temat wykonanego zabiegu - totalna arogancja i zwyczajne olewanie pacjenta. Dopiero u dr Kocięckiej,przy pokazaniu zdjęć rentgenowskich, karcie wypisowej etc. wyjasniła mi, co, w jaki sposób i dlaczego zmieniali mi jeszcze w tej przegrodzie, o czym nie zostałem wcześniej poinformowany!). polecam!

NAJLEPSZY LEKARZ W KROTOSZYNIE. LECZY MNIE I DZIECI OD ZAWSZE I NIGDY NIE BYŁO ZŁEJ DIAGNOZY!!!! ZAWSZE TRAFNE LECZENIE. NIE WYOBRAŻAM SOBIE CO BYŁOBY, GDYBY TEJ PANI DOKTOR ZABRAKŁO. JEST REWELACYJNA!!!!

Mimo że czeka się od 3 do 4 godzin ze względu na ilość pacjentów to naprawdę warto, bardzo dobry specjalista, miły i życzliwy człowiek. Pani Doktor zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Polecam.