lekarz Eleonora Kocięcka

Laryngolog

Mimo że czeka się od 3 do 4 godzin ze względu na ilość pacjentów to naprawdę warto, bardzo dobry specjalista, miły i życzliwy człowiek. Pani Doktor zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Polecam.

BARDZO DOBRY LEKARZ!!! POWIEM TAK, JEDYNY BARDZO DOBRY LEKARZ W KROTOSZYNIE! MIESZKAŁEM TAM SPORO CZASU I TYLKO PANI KOCIĘCKA POTRAFIŁA ZNALEŹĆ PRZYCZYNY MOICH CHORÓB! PRAKTYCZNIE RZECZ BIORĄC URATOWAŁA MI ŻYCIE, BO PROBLEM SIĘ POWIĘKSZAŁ! POWTÓRZĘ: NAPRAWDĘ JEDYNY BARDZO DOBRY LEKARZ W KROTOSZYNIE I OKOLICACH - BLISKICH I DALSZYCH!!! MIESZKAŁEM WŚRÓD TYCH LUDÓW TUBYLCZYCH WIELE LAT I DZIĘKUJĘ BOGU, ŻE JEST TAM KTOŚ NA POZIOMIE NAPRAWDĘ WYSOKIM JAKO LEKARZ I CZŁOWIEK! DZIWIE SIĘ TYLKO, ŻE PANI DOKTOR NIE PRACUJE W WIĘKSZYM MIEŚCIE ALE CÓŻ JEJ WYBÓR!

PRAKTYCZNIE RZECZ BIORĄC URATOWAŁA MI ŻYCIE, BO PROBLEM SIĘ POWIĘKSZAŁ!

Idealny lekarz. Moja rodzina od wielu lat korzysta z jej wiedzy. Zawsze pomaga. Pomyłki innych lekarzy naprawia. Dobrze tłumaczy co się dzieje z pacjentem. Chciałoby się poznać więcej takich lekarzy. Życzę jej dużo zdrowia, bo nie wyobrażam sobie lepszego lekarza niż ONA :)

Jestem długoletnia pacientką.Panią Eleonorę, uważama za bardzo kompetentną specjalistkę,jasno i rzeczowo przedstawia zdiagnozowaną chorobę, udziela cennych wsazówek,jest sympatyczna. Nie zgadzam się z twierdzeniem że jest chciwa, 50zl za wizytę z badaniem laryngologicznym - nie tylko osłuchowym uważam za rozsądną kwotę. Nie widzę w naszej okolicy lekarza który mógłby ją zastąpić, ponieważ młodzi tak wykwalifikowani specjaliści wyjeżdzają za granicę.

Bardzo kompetentny fachowiec w swojej dziedzinie. Miła ale konsekwentna w działaniu szczególnie w przypadku małych dzieci. Co mnie przeraża / jako pacjenta / to ogromne i ciągłe kolejki w Jej gabinecie. Ale to bardzo dobrze świadczy o Pani doktor. Mieszkam w powiecie rawickim i wiem, że bardzo dużo osób z naszego terenu korzysta z wiedzy i doświadczenia Pani dr Kocięckiej. Życzę Pani dużo zdrowia.

Co mnie przeraża / jako pacjenta / to ogromne i ciągłe kolejki w Jej gabinecie.
Ale to bardzo dobrze świadczy o Pani doktor.
Życzę Pani dużo zdrowia.

Bardzo Pozytywnie Jak dla mnie najlepszy Laryngolog w Okolicy

Bardzo Pozytywnie Jak dla mnie najlepszy Laryngolog w Okolicy

U Pani dr Kocięckiej już od wielu lat leczy się moja znajoma, jak i jej rodzina. To właśnie ona poleciła mi komentowaną tutaj Panią laryngolog. W porównaniu z innymi lekarzami poświęca czas pacjentowi i stara się kompleksowo wytłumaczyć swoje działania, a nawet innych lekarzy (wiem co piszę, w poznańskim szpitalu miałem operacje prostowania przegrody nosowej. Przy wypisie nikt nie chciał mi udzielic informacji na temat wykonanego zabiegu - totalna arogancja i zwyczajne olewanie pacjenta. Dopiero u dr Kocięckiej,przy pokazaniu zdjęć rentgenowskich, karcie wypisowej etc. wyjasniła mi, co, w jaki sposób i dlaczego zmieniali mi jeszcze w tej przegrodzie, o czym nie zostałem wcześniej poinformowany!). polecam!

bardzo miła i sympatyczna odpowiedziała mi na wszystkie moje pytania i pomogła mi w leczeniu naprawdę godna polecenia

Super lekarz. Jak do niej idę to wiem, ze dzieci będą wyleczone. Jak jej zabraknie to w Krotoszynie nie ma kto leczyć. Mając ciężką sytuację rodzinną małą zbadała za darmo więc nie podzielam opinii o chciwości.Zawsze trafia!!!!

Polecam Panią Doktor - jest kompetentnym lekarzem z wieloletnim doświadczeniem.

Polecam Panią Doktor - jest kompetentnym lekarzem z wieloletnim doświadczeniem.