Eliza NowakEliza Nowak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

Eliza Nowak

Podolog

Zawsze pomocna, ze słuszna diagnoza, z duża cierpliwością. U syna świetnie dobrane wkładki, u córki jako jedyna zaangażowała się w rozwiązanie problemu ze stopami.

Długo walczyłam z bólem wrastającego paznokcia. Pani Eliza odrazu trafnie zdiagnozowała problem i dała mi ulgę w bólu już po pierwszej wizycie. Bardzo ciepła i miła osoba! Pełen profesjonalizm. Z całego serca polecam.

Kompetentne i ciepłe podejście, jestem bardzo zadowolona Pani Eliza pomogła mi uporać się z problemem, z którym borykałam się od kilku lat. Szybka i trafna diagnoza, natychmiastowa ulga a dolegliwości ustępują w tempie ekspresowym. O to chodziło ! Polecam z całego serca ! Dziękuję i serdecznie pozdrawiam !!!

O to chodziło !
Polecam z całego serca !
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam !!!

Śmiało polecam wszystkim cierpiącym z powodu wrastających paznokci !!! Po kilku latach mojej męki - ULGA :))) Do tej pory nikt mi tak nie pomógł !! Teraz żyję bez bólu i cieszę się pięknymi i zdrowymi paznokciami. Bardzo przyjazne i opiekuńcze podejście pani Elizy a sam zabieg perfekcyjnie wykonany. Jednym słowem REWELACJA ! Pełen profesjonalizm opatrzony uśmiechem :) Wysoki poziom! POLECAM w 100 %

Śmiało polecam wszystkim cierpiącym z powodu wrastających paznokci !!!
Pełen profesjonalizm opatrzony uśmiechem :) Wysoki poziom! POLECAM w 100 %

Szczerze polecam! Gabinet godny zaufania. Profesjonalizm, duża wiedza i cheć niesienia pomocy. Trafiłam tu z wrastającymi paznokciami. Pani Eliza przesympatyczna osoba odpowiedziała na wszystkie moje pytania, perfekcyjnie wykonała zabieg oraz dostosowała dalszą profilaktyke, zalecenia i pielęgnacje w domu. Idealnie czysto i sterylnie, zwracam na to dużą uwage. Możliwiść zakupienia produktów pozabiegowych w gabinecie.

Polecam z czystym sumieniem! Pani Eliza jest dla mnie Aniołem w kobiecym ciele, jako fachowiec jest PERFEKCYJNA i przede wszystkim jako człowiek to WSPANIAŁA KOBIETA! Polecam gorąco Podologia HELP i Panią Elizę - skuteczny zabieg wykonany w super miłej atmosferze i przy sympatycznej rozmowie. Będę wracać na pewno i polecać bliskim!

Pani Eliza ma super podejście do dzieci! Osoba kompetentna i miła. Z dużym wyczuciem wykonuje zabiegi. Empatyczne podejście do pacjenta co ma bardzo duże znaczenie zwłaszcza u dzieci. Wszechstronna wiedza i pomoc w dolegliwościach natychmiastowa. Darzymy Panią Elizę pełnym zaufaniem! Gorąca polecam Panią Elizę, dziękujemy za pomoc i serdecznie pozdrawiamy !

Rewelacja Profesjonalizm i olbrzymią wiedza Jestem bardzo zadowolona z efektu leczenia modzela,który bardzo uprzykrzał mi funkcjonowanie Problem zniknął, tylko dzięki cierpliwości i umiejętność pani Elizy Cudowny specjalista godny polecenia

Rewelacja
Profesjonalizm i olbrzymią wiedza
Problem zniknął, tylko dzięki cierpliwości i umiejętność pani Elizy
Cudowny specjalista godny polecenia

Jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz z efektów leczenia. Pani Eliza bardzo profesjonalnie potraktowała moj problem. Jako pierwsza poradziła sobie z moim problemem. Dziękuję i serdecznie polecam.

Problem wrastających paznokci jest mi doskonale znany- cecha rodzinna. Zawsze problem rozwiązywany (niestety tylko na jakiś czas- chirurgicznie). Gdy wrastające paznokcie pojawiły się u nastoletniego syna- oczywiste było, że czeka nas wizyta u chirurga. Niestety poprawa była bardzoooo krótkotrwała. Problem wręcz narastał. Wrastające paznokcie pojawiły się na dużych paluchach stóp i to z dwóch stron. Nikt kto nie ma tego problemu, nie jest w stanie zrozumieć, jak taka "drobnostka" utrudnia codzienne życie... Na szczęście trafiliśmy do Podologii HELP w Tarnowie Podgórnym- do dr Elizy Nowak. Początkowe leczenie nie dawało takich ...

Na szczęście trafiliśmy do Podologii HELP w Tarnowie Podgórnym- do dr Elizy Nowak. Początkowe leczenie nie dawało takich efektów, jakich byśmy oczekiwali. Dopiero usunięcie wałów paznokciowych dało efekt wow! Syn może normalnie chodzić bez bólu, normalnie funkcjonuje...Palce wyglądają jakby nigdy nic złego się nie działo. Żałuję, że nie trafiliśmy tam wcześniej...