Eliza NowakEliza Nowak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

Eliza Nowak

Podolog

test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test

Witam wszystkich. Zaczęłam szukać podologa jak zasugerowała mi to moja dermatolog. Szczerze mówiąć wcześniej nie wiedziałam nawet o istnieniu takiej specjalizacji. Mam szczescie ze trafilam na pania Elize. Jest cierpliwa, ma podejscie do pacjanta, umie wysłuchac. Polecam szczerze wszystkim!!

Mam szczescie ze trafilam na pania Elize.

Bardzo się cieszę ze trafiłam do pani dr. Długo się zastanawiałam nad wizytą, próbowałam się sama leczyć, znaleźć jakieś domowe sposoby, teraz żałuje że tak długo zwlekałam. trzeba było się umówić na wizytę pare miesięcy temu i mieć problem z głowy. Polecam pania dr. niezwykłe podejście do pacjenta

Ogromnie się cieszę, że po latach zmagań trafiłam do Pani Elizy. Dzięki jej fachowej pomocy moje stopy odzyskały zdrowie, siłę i doskonały wygląd, a sympatyczna atmosfera powoduje, że z chęcią wraca się do gabinetu.