lekarz Elwira Chrzanowska

1,6
1,4
1,3
1,3

Podczas prywatnej wizyty stwierdza,że moje problemy ze słuchem to wina patyczków do uszu, słuchawek lub po prostu mnie przewiało;stwierdza, że "mam problem" i nawet nie jest zainteresowana, co mi jest i dlaczego tak jest!!, po moim przypomnieniu że to jest prywatna wizyta i oczekuje jakiejś pomocy lekarskiej - WÓWCZAS na odczepnego mówi, że należy zrobić badanie, BEZNADZIEJNE, LEKCEWAŻĄCE PODEJŚCIE DO PACJENTA! NIE POLECAM!

BEZNADZIEJNE, LEKCEWAŻĄCE PODEJŚCIE DO PACJENTA! NIE POLECAM!

Tak niemiłego lekarza jeszcze w życiu nie spotkałam, niekompetentna i niechlujna, aby szybko załatwić pacjęta, nawet na skierowaniu nie przeczytała że jestem ciężarna a jak jej to powiedziałam gdy wypisywała recepte to mnie ochrzaniła że dopiero jej mówię, jestem w szoku po tej wizycie i zmieniam przychodnie.

kobieta starsza, z gory nastawiona na pacjenta, bardzo zly lekarz pod wzgledem kompetencji - nie wykryl zapalenia ucha, co zrobila przez przypadek i natychmiast pani protetyk sluchu, osoba nieuprzejma, nieumiejaca przyznac sie do popelnionego bledu i blednej oceny,