lekarz Elżbieta Baszun-Stepaniuk

Będąc z 2 miesięcznym dzieckiem na wizycie kardiologicznej pani doktor po badaniu wyprosiła nas z gabinetu gdyż córka załatwiła się w pampersa i przeszkadzał pani "smród" . Próbowałam szybko przebrać córkę to usłyszałam proszę przebrać dziecko na korytarzu gdyż muszę otworzyć okno przewietrzyć bo rzaden pacjent tu nie wejdzie ..... Niestety nie przewodzi się kiedy dziecko zrobi kupę... Wchodząc do gabinetu zrobiła i nie miałam na to wpływu. Czekałam na korytarzu na omówienie stanu zdrowia dziecka i wykonanego badania . Pani doktor wyszła dała mi wynik badania , nic nie mówiąc, tylko że kontrol za trzy miesiące. Niestety nie jestem lekarzem i nie umiem sama odczytać wyniku badania .. nie wiem czy z moją córką jest dobrze czy źle .... Nie polecam wizyt u tej pani doktor. Idąc do lekarza oczekuje się innego traktowania. Zwłaszcza gdy jest to wizyta z niemowlakiem. Dziecko wyczuwa wszystko nie bez powodu całe badanie płakała.

Wizyta trwała 5 minut, Pani doktor ocenia z góry i próbuje doszukać się w rodzinie jakiejś patologii przez dziwne sugestie w kierunku dziecka i rodziców. Po wizycie dowiedzieliśmy się tylko, że mamy zrobić dziecku echo serca. Nie polecam!

Wizyta u tej Pani przebiegała w nieprzyjemnej atmosferze, beznadziejne podejście do dziecka (6 mies.) , brak jakiegokolwiek omówienia stanu zdrowia dziecka, a przy próbie dopytania z mojej strony odpowiada arogancko. Nieprzyjemna, traktuje ludzi z góry. NIE POLECAM

Nie jestem w stanie ocenić wiedzy merytorycznej lub umiejętności lekarskich tej Pani ponieważ po 3 miesięcznym oczekiwaniu na wizytę dowiedziałem się jedynie że mam zapisać do niej swoje dziecko na echo serca na które będziemy czekać kolejne 3 miesiące. Cała wizyta trwała jakieś 5 minut, a podczas tak krótkiego okresu czasu kobieta ta potrafiła wytrącić mnie z równowagi traktowaniem pacjenta "z góry" bez jakiejkolwiek empatii, nie wspominając o uśmiechu czy frazie "Dzień dobry" na powitanie. Zaznaczam że jest to lekarz pracujący z dziećmi, przy których wymagana jest odrobina entuzjazmu i ...

Zaznaczam że jest to lekarz pracujący z dziećmi, przy których wymagana jest odrobina entuzjazmu i dobre wychowanie. Nie polecam.