lekarz Elżbieta Baszun-Stepaniuk

Pediatra

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Nie jestem w stanie ocenić wiedzy merytorycznej lub umiejętności lekarskich tej Pani ponieważ po 3 miesięcznym oczekiwaniu na wizytę dowiedziałem się jedynie że mam zapisać do niej swoje dziecko na echo serca na które będziemy czekać kolejne 3 miesiące. Cała wizyta trwała jakieś 5 minut, a podczas tak krótkiego okresu czasu kobieta ta potrafiła wytrącić mnie z równowagi traktowaniem pacjenta "z góry" bez jakiejkolwiek empatii, nie wspominając o uśmiechu czy frazie "Dzień dobry" na powitanie. Zaznaczam że jest to lekarz pracujący z dziećmi, przy których wymagana jest odrobina entuzjazmu i ...

Nie jestem w stanie ocenić wiedzy merytorycznej lub umiejętności lekarskich tej Pani ponieważ po 3 miesięcznym oczekiwaniu na wizytę dowiedziałem się jedynie że mam zapisać do niej swoje dziecko na echo serca na które będziemy czekać kolejne 3 miesiące. Cała wizyta trwała jakieś 5 minut, a podczas tak krótkiego okresu czasu kobieta ta potrafiła wytrącić mnie z równowagi traktowaniem pacjenta "z góry" bez jakiejkolwiek empatii, nie wspominając o uśmiechu czy frazie "Dzień dobry" na powitanie.

Zaznaczam że jest to lekarz pracujący z dziećmi, przy których wymagana jest odrobina entuzjazmu i dobre wychowanie. Nie polecam.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat