Pediatra Białystok

lekarz Izabela Konończuk

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Antoniukowska 11A lok109
Białystok

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami o pani doktor. Po prostu ludzki lekarz :) Lecze się jako osoba dorosła ale z pewnością jeśli swoje dzieci również będę leczyć u pani doktor.

Opinia dodana przez: Ania

Dziecięcy Szpital Kliniczny
Waszyngtona 17
16-100 Białystok

Cudowny człowiek. Rewelacyjna lekarz. Cierpliwie i uważnie słucha rodzica, prawidłowo ocenia sytuację zdrowotną. Właśnie moja córka powraca "do siebie" po prawie dwumiesięcznym kaszlu. Podczas wizyty pomogła nam w ustaleniu natychmiastowej konsultacji laryngologicznej (krwawienia z noska). Na drugi dzień po wizycie telefonowała, by uzyskać informację co się dzieje z dzieckiem. Cieszę się, że wreszcie trafiłam na tak wspaniałą Panią doktor. Życzę jej dużo siły i zdrowia, bo dzieci takich prawdziwych lekarzy potrzebują:)

Opinia dodana przez: Anna MD

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ
ulica Lipowa 47
15-424 Białystok

Pełen profesjonalizm. Właściwe podejście do pacjenta. Człowiek z pasją i zaangażowaniem Każdy kto ceni sobie fachowe podejście medyczne powinien się umówić na wizytę.

Opinia dodana przez: Sebastian

Włościańska 94
15-199 Białystok

super pediatra, nie ma lepszego w Białymstoku, polecam, chodzą do tej Pani wszystkie moje kolezanki ze swoimi dziećmi!

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, Karedent "S.C.
ulica Bukowskiego 1/U-3
15-066 Białystok

Bardzo kompetentna lekarka, leczę u niej moją córeczke w Centrum Medycznym Warszawska, Pani Doktor jest bardzo miła i uprzejma, ma świetne podejście do dzieci, poświęca dużo czasu na badanie i bardzo dokładnie tłumaczy problemy zdrowotne pacjenta. Polecam

lekarz Irma Kordyka

Pediatra, Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku
ulica Poleska 89
15-278 Białystok

pani doktor leczyła mnie 45 lat temu. Wielki szacunek i podziękowania. ( dyspozycja taką wiedzą nie wyróznia zbyt wielu lekarzy pediatrów)

Opinia dodana przez: SYLWIA

Zagórna 23/3
15-820 Białystok

Sympatyczny i kompetentny lekarz, pani Ela poświęciła mi bardzo dużo cennego czasu, zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Przemysław

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Wspaniały człowiek i lekarz. Pani doktor jest kompetentna z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, konkretna i miła.

Opinia dodana przez: Anna

Maria Sosnowska

Pulmonolog, Pediatra

Białystok

Wspaniała Pani lekarz, którą szczerze możemy polecić wszystkim rodzicom. Pani doktor dokładnie bada dzieci, wysłuchuje cierpliwie rodziców, jasno objaśnia diagnozę czy zalecenia. Prócz doskonałej wiedzy i doświadczenia, Panią doktor wyróżnia cudowne podejście do dzieci, ogromny szacunek dla rodziców. Wiadomo, że komunikacja z rodzicami jest kluczowa w kwestii leczenia dzieci - doktor Sosnowska może tutaj stanowić wzór dla innych lekarzy. Jak dzieci chore to i rodzice skołatane nerwy mają, więc można powiedzieć, że wizyty u Pani doktor tym bardziej są kompleksowe - bo rodzice wychodzą z nich spokojniejsi.

Opinia dodana przez: Ania

Poliklinika MSWiA

Białystok

Najlepsza Pani doktor jaką znam od urodzenia ( mam 29 lat ). Leczyła mnie od zawsze i nigdy nie zawiodła. Polecam każdemu kto ma dziecko.

Opinia dodana przez: emilia

Pediatrzy w mieście Białystok