Pediatra Białystok

- 94 lekarzy

dr n. med. Jolanta Wasilewska

Alergolog, Pediatra

liczba opinii: 24

Gabinet
Warszawska 81 lok. 16
Białystok

Średnia ocen: 3,5/5
Dwukrotnie byliśmy z córką u pani doktor. Podejście - jest chaotyczna, nie skupia się na pacjencie - wciąż odbiera telefony, ustala coś z pielęgniarką. Nie tłumaczy, o wszystko trzeba się dopytywać. Nie prowadzi karty pacjenta. Po wykonaniu testów i ich wynikach (tu plus: wszystko sprawnie i wyniki przesłane na mail, z tym że testy kosztowały bagatela 500 zł) zaleciła dietę. Ponieważ wprowadzenie u córki diety nie przyniosło efektów chciałam umówić ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Nawara Grażyna

Pediatra

liczba opinii: 17

NZOZ Centrum Medycze „B.Larsen”
Białystok ul. Chrobrego 16A lok.2
15-057 Białystok

Średnia ocen: 3,6/5
Po pierwsze to lepiej być dobrą sprzątaczką, niż bylejakim lekarzem. Do pani doktor bym się bał przyjść z muszką owocowką , a co dopiero z dzieckiem . Trzeba mieć podejście do dziecka i do zestresowanych rodziców, to nie mięsny.

Nie polecam.
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Grzegorz Sołtysiuk

Pediatra, Wizyty domowe

liczba opinii: 15

Gabinet

Białystok

Średnia ocen: 4,7/5
bardzo dziękujemy panu doktorowi za ratunek. ile razy popatrzę na moje dziecko, to myślę o tym, że to właśnie pan doktor wyciągnął nas z nieszczęścia, dziękujemy!
Opinia dodana przez: Anna

prof. dr hab. n. med. Maciej Kaczmarski

Alergolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 13

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Średnia ocen: 4,7/5
Najlepszy lekarz jakiego spotkaliśmy. Zawsze kiedy potrzebowaliśmy pomoc nie odmawiał.Dzieki profesorowi mam zdrowe dzieci. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Ewa Świebocka

Alergolog, Pediatra

liczba opinii: 13

Prywatny Gabinet Alergologiczny
ul.Rocha 12A piętro II, pokój 2
Białystok

Średnia ocen: 2,2/5
Zdecydowanie nie jest to lekarz godny polecenia. Wizyta miała miejsce w dsk. Synkowi zlecono pobranie krwi kiedy się o tym dowiedział rozpłakał się a pani zwróciła się do niego: „co Ty baba jesteś czy chłop? Co ty płaczesz?” (Synek ma 6 lat) Pani docent miała obiekcje dotyczące wychowania synka bo zapytałam go czy może jednak dzisiaj pobierzemy krew (zawsze przygotowujemy go na badanie krwi - rozmawiamy z nim i bawimy ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Radosław Motkowski

Pediatra, Immunolog

liczba opinii: 12

AnestMed Piotr Gałkin Specjalistyczny Anestezjologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica św. Rocha 12 A
15-879 Białystok

Średnia ocen: 4,2/5
Bardzo kompetentny i konkretny. Poświęca tyle czasu ile wymaga tego sytuacja - nie za mało i nie za dużo. Przeprowadza dokładny wywiad. Skuteczny. Dokładnie wyjaśnia zależności. Wszystko co nam powiedział sprawdziło się. Zalecana terapia konkretna i skuteczna. Do tego pozostawia dokładną notatkę i szczegółowe dyspozycje dzięki czemu można w pełni skorzystać z ogromu wiedzy jaką bezapelacyjnie posiada. Na pewno skorzystam z usług pana doktora jeszcze nie raz
Opinia dodana przez: Krystyna
Średnia ocen: 4,0/5
Dr M. Nalewajko jest lekarzem mojego dziecka od jakichś trzech lat. Spotykamy się w przychodni bardzo często, bo mój syn co rusz choruje i jeszcze się nie zdarzyło, aby nie pomogła nam skutecznie. Poświęca nam zawsze tyle czasu, ile potrzeba. Dzięki niej mój syn ma uszy (które przysporzyły mu już wiele bólu) i gardło pod kontrolą. Zawsze możemy na panią doktor liczyć. W kontakcie z rodzicem służy szczegółowym opisem, wyjaśnia ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr Elżbieta Matuszewska

Alergolog, Pediatra

liczba opinii: 12

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Średnia ocen: 2,1/5
Córka kaszlała od kilku miesięcy w UK lekarze ciągle mówili wirus. Poleciałyśmy do PL i poszłyśmy do Dr. Matuszewskiej prywatnie, już na drugi dzień byłyśmy ze skierowaniem w dsk, lekarz w 2 dni zdiagnozowała astmę oskrzelową, zleciła wszystkie badania,zawsze odbierała od nas tel, pomogła w szpitalu znaleźć oddział,dbała o nas jak należy, również zalecone leczenie przyniosło efekt,minęły 2 lata a córka przestała się męczyć. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Izabela Konończuk

Alergolog dziecięcy, Pediatra

liczba opinii: 8

Gabinet
Antoniukowska 11A lok109
Białystok

Średnia ocen: 5,0/5
Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami o pani doktor. Po prostu ludzki lekarz :) Lecze się jako osoba dorosła ale z pewnością jeśli swoje dzieci również będę leczyć u pani doktor.
Opinia dodana przez: Ania

Maria Sosnowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

  (+1 więcej)
liczba opinii: 8

Gabinet

Białystok

Średnia ocen: 4,9/5
Świetna doktor. Rozmawia konkretnie i dokładnie. to leczenie okazało się z dobrym rezultatem. Dwie wizyty i juz widać poprawę.
Bardzo dziękuję
Opinia dodana przez: Patrytcja

Pediatrzy w BiałymstokuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat