dr n. med. Radosław Motkowski

Immunolog, Pediatra

Polecam! Polecam pana doktora całym sercem. Kompetentny, uprzejmy, oddany małym pacjentom. Mam do niego pełne zaufanie. Kilkakrotnie pomógł mojemu synkowi, gdy inni lekarze tylko "gdybali" i rozkładali ręce. A przy tym jest bardzo sympatyczny i ma świetny kontakt nie tylko z dzieckiem ale także rodzicem.

Bardzo sympatyczny Pan doktor. Profesjonalista, szczegółowo przeprowadza wywiad, dokładnie bada, tłumaczy To była pierwsza wizyta u Pana doktora Badał moją 8 letnią córkę i półrocznego syna Niesamowite podejście do dzieci Polecam!!!

Pan Dr leczy moje dziecko już 5 lat i jestem bardzo zadowolona z opieki. Pełen profesjonalizm - zawsze trafna diagnoza, super podejście do małego pacjenta i czasami zdenerowowanego rodzica. Jest bardzo dobrym specjalistą - moim zdaniem najlepszym pediatrą w Białymstoku. Wiem co piszę bo z racji wykonywanej pracy znam wielu lekarzy. Z pełną odpowidzialnością polecam!

Z pełną odpowidzialnością polecam!

Dr. Motkowski jest najlepszym specjalistą na wschód od Wisły nikogo nie szukajcie bo i tak do Niego wrócicie . Wiem co mówię. Godny polecenia z czystym sumieniem. :-) 10 lat

Wiem co mówię. Godny polecenia z czystym sumieniem. :-)
10 lat

Jest to pierwszy lekarz, który podszedł profesjonalnie do leczenia mojej córki. Do tej pory wszyscy pozostawiali nas samym sobie. On nas prowadzi, robi wszystkie potrzebne badania - specjalistyczne. Mogę z czystym sumieniem go polecić. W końcu czuję, że ktoś mi pomaga znaleźć przyczynę choroby a nie tylko leczyć nas antybiotykami. POLECAM GORĄCO

Fanatstyczny lekarz, godny polecenia. Leczę dzieci od 4 lat i jestem bardzo zadowolona. Kompletnie niezgadzam sie z opinią że jest bufonowaty. Jest sympatyczny, konkretny, pewny swoich zaleceń i tak jak pisza pozostałe osoby daleki od przypisywania antybiotyków, leczy każdym innym sposobem a antybiotki są dla niego ostatecznością. Polecam w 100%.

Jestem bardzo zadowolona, nie jest bufonowaty, tylko jak trzeba, to mówi rodzicom wprost. A to nie o to chodzi, by pediatra był miły dla rodzicow i leczyl efektownie silnymi antybiotykami. Dr motkowski nie nadużywa lekow, stawia na budowanie odporności dziecka - jest dodatkowo immunologiem. Za to dla dzieci jest bardzo ciepły, cierpliwy, ma dobry kontakt. Pelne zaufanie

Wcześniej leczyłam z mężem u Pana doktora swoje dzieci, ponieważ wydawał mi się super dokładny i kompetenty, a poza tym był stosunkowo sympatyczny, jednak w trakcie kilku wizyt moje zdanie zaczęło się zmieniać i więcej do niego nie pójdę, nie polecam

Dr Motkowski prowadzi moje dziecko od 4 lat-wielokrotnie wyratował nas przed pobytem w szpitalu, jest daleki od podawania antybiotyków "na wyrost", stara się wykorzystać wszystkie inne dostępne metody. Bardzo kompetentny, tłumaczy wszystko bardzo wyczerpująco-naprawdę godny polecenia. Czasami tylko ciężko umówić się z nim na wizytę domową-nie ma zbyt wiele wolnego czasu...

Słaby, przerost formy nad treścią. jest dość miły na wizycie, ale ja oprócz tego oczekuję skutecznego leczenia mojego dziecka. nie polecam