lekarz Elżbieta Baszyńska

Pani Doktor wspaniały człowiek i świetny specjalista. Lekarz z powołaniem, autentycznie przejmuje się problemami swoich pacjentów. Lekarz ANIOŁ.

Lekarz z powołania, godny polecenia. Zawsze dokładnie wysłucha, wszystko wytłumaczy, służy dobrą radą. Posiada ogromną wiedzę i profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta oraz jego dolegliwości. Pomimo kilkunastu wizyt u wielu specjalistów, którzy nie byli w stanie rozwiązać mojego problemu, Pani doktor się nie poddała, skierowała na odpowiednie badania i pomogła wrócić do zdrowia. Nie stosuje spychologii jak wielu innych lekarzy, gdy pojawia się trudny pacjent. Zawsze znajdzie czas na rozmowę i chętnie pomoże, nawet jak przychodzi tak upierdliwy człowiek jak ja i podczas kilkunastu wizyt zawraca głowę. Żałuje, ze wcześniej nie trafiłam do dr Baszyńskiej. Wspaniały człowiek, z czystym sumieniem gorąco polecam!

Lekarz mocno zmanierowany , traktujący pacjenta przedmiotowo . Miałem do czynienia z tą panią na izbie przyjęć i czegoś takiego w życiu nie widziałem . Jedyne co uzyskałem to pretensje ,że zawracam jej głowę bólem w klatce piersiowej i ciśnieniem 180/100 bo ona bidulka ma już z 10 pacjentów a czeka kawka i kolacja .... Z daleka od tej pani !

Witam! Trafiłam na Izbę przyjęć Szpitala Nr 4 miała szczęście zostać skonsultowana przez Panią Doktor. Bardo sumienna, skrupulatna, świetne podejście do problemu i pacjenta. Jak najbardziej godna polecenia. Wszyscy którzy będą mieli przyjemnośc trafić do Pani Doktor na pewno zostaną dobrze skonsultowani. Dzięki niej nadal funkcjonuje. Dziękuje i serdecznie pozdrawiam. Agnieszka K.

Dziękuję serdecznie za poradę, warto było odwiedzić, bardzo przyjemny stosunek do pacjenta.

Super lekarka ,na 5 .Wyleczyła mnie na dobre.

Super lekarka ,na 5 .Wyleczyła mnie na dobre.

doktor haus,sumiennosc i wnikliwosc w diagnozowaniu pacjenta

doktor haus,sumiennosc i wnikliwosc w diagnozowaniu pacjenta

Wspaniały człowiek i świetny specjalista. Lekarz z powołaniem, autentycznie przejmuje się problemami swoich pacjentów.

Pani Doktor bardzo zainteresowana problem pacjenta. Jest lekarzem bardzo kompetentnym i szczerym w stosunku do pacjenta. Zawsze uważnie słucha i bada. Polecam. Łukasz G.