Lekarze Internista Bytom

Zygmunta Starego 1

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr Szymon Płaczek

Internista, Pulmonolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu - oddział onkologii klinicznej
ul. Aleja Legionów 10
41-902 Bytom

Pan Szymon to przede wszystkim człowiek i świetny specjalista! Po wizycie u kilku innych lekarzy, którzy odesłali mnie „z kwitkiem”, Pan Szymon „wziął sprawy w swoje ręce”. Zlecił badania CITO i na ich podstawie wystawił diagnozę. Jestem pod ciągła profesjonalną kontrolą lekarską, dzięki której wszystko idzie do przodu! Mimo, że w Służbie Zdrowia mamy co mamy, on dalej z uśmiechniętą twarzą robi swoje i robi to świetnie!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Dariusz Praski

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom

Wspaniały lekarz,uprzejmy,miły i zna się na na postawieniu diagnozy.Dawno nie spotkałam tak dobrego lekarza
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Barbara Michalik

ulica Strzelców Bytomskich 196/12
41-914 Bytom

Na tarczycę leczę się wiele lat, pani dr.B.Michalik jest chyba czwartym lekarzem, który mnie leczy. Moim zdaniem jest najlepszym lekarzem jaki mi się trafił w życiu.Dodam że leczę się na serce, kręgosłup,oczywiście korzystam z porad lekarza rodzinnego, byłam wiele razy w szpitalu, i nie spotkałam tak dobrego lekarza.To prawda co napisała p.Danuta jest oszczędna w słowach i bardzo dobrze czas lekarza i mój jest cenny. Nie przychodzimy przecież do lekarza ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Zbigniew Okoń

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Lekarska Szombierki w Bytomiu
ul. Orzegowska 52A
41-902 Bytom

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Dokładnie wyjaśnia istotę choroby , poświęca wystarczającą ilość czasu, uprzejmy , dbający o pacjenta . Oby takich lekarzy było więcej.

lekarz Joanna Przybylska-Just

Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PROMED
ulica Żeromskiego 34
41-902 Bytom

Pani doktor z pełnym profesjonalizmem, empatią zajęła się moją mamą na oddziale geriatrii w Piekarach Śląskich. Mimo krótkiego pobytu mama wyszła ze szpitala chodząc przy balkoniku a została przywieziona jako pacjent leżący. Polecam gorąco zarówno Panią Doktor jak i oddział na którym pracuje.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Regina Drenda-Kryś

Modrzewskiego 4 lok. 9
41-900 Bytom

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z KOMPETENCJI WIEDZY ORAS UPRZEJMOSCI PANI DR. POZRAWIAM JOSEF Z RODZINA

lekarz Michał Michalski

Internista, Lekarz medycyny pracy

Bytom

Bardzo dobry lekarz.Polecam!!!Fachwo podszedł do mojego przypadku.Był konkretny a zarazem uprzejmy.
Opinia dodana przez: lila83

dr n. med. Agnieszka Witkowska

ulica Olejniczaka 11A
41-902 Bytom

Jestem zadowolona z profesjonalnego podejścia Pani doktor. Wiem że nie zawsze efekt zabiegu jest do przewidzenia, ale w moim przypadku wszystko zostało wykonane jak powinno. Dlatego polecam tę osobę, warto! :)

lekarz Aleksandra Kawczyk-Krupka

CEN MED Specjalistyczny Ośrodek Badań i Porad Lekarskich
ul. Chorzowska 12D
41-902 Bytom

Pani doktor konkretna z ogromnym pokładem wiedzy . Odrazu przechodzi do działania. Już na pierwszej wizycie robi USG żył. Wdraża leczenie odpowiednie nie tylko dla schorzenia ale i dla osoby . Mówi co robić lub do kogo dalej się udać. Człowiek wychodzi z gabinetu i nie czuje się zagubiony. Nie mówi dziwnych czy złośliwych uwag tak aby nie zawstydzić pacjentów którzy zaniedbali żylaki. A najlepsze że byłam tylko na NFZ ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mariusz Karmoliński

ulica Wrocławska 57/6
41-902 Bytom

Bardzo polecam Pana Doktora, naprawdę prawdziwy fachowiec, konkretny, spokojny, uczynny! Trafna i rzetelna diagnoza!
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Zofia Bubnicka

Pułaskiego 6a
41-902 Bytom

Zdziwiona jestem że jeszcze nikt się nie wpisał ?! Tłumaczyć to tylko można iż posiada wielu pacjentów starszej daty i ich braku dostępu lub umiejętności internetowych. Tłumy przed pokojem przyjęć.mówią tylko jedno , kompetentna, profesjonalna zaangażowana w to co robi, cierpliwie wyjaśniająca dolegliwości lekarka zawsze otwarta i sympatyczna w rozmowie z pacjentem. Polecam. Dziękuję za skierowanie mnie na dalsze leczenie onkologiczne w dobre ręce.
Opinia dodana przez: Gabi

lekarz Janusz Milejski

Internista, Kardiolog

Dworcowa 22 (I p.) lok. 3
41-902 Bytom

Witam,lecze sie u pana doctora okolo 9lat,jestem bardzo zadowolona z podejscia do pacjenta.Moge powiedziec lekarz z powolania.Mieszkam za granica z jakim kolwiek problemem moge zadzwonic i dostac porade co powinnam zrobic.Cieplo jakie bije i czas poswiecony od pana doctora podczas wizyty i rozmowy sprawia ze czlowiek czuje sie bezpiecznie.POLECAM POLECAM i jeszcze raz POLECAM i dziekuje :-)
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Grzegorz Wyrobiec

Prywatna Lecznica Stomatologiczna "KARTEL"
marsz. Józefa Piłsudskiego 2 A
41-902 Bytom

Wspaniały lekarz. Ma czas dla pacjenta, zawsze trafnie ocenia objawy. Dobry fachowiec i wspaniały człowiek
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Tomasz Stęchły

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/12
41-902 Bytom

Wszystko super! Byłam na konsultacji endokrynologicznej. Lekarz konkretny i bardzo sympatyczny;) Polecam
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jolanta Radelli

Internista, Diabetolog

ulica Olejniczaka 2a/5
41902 Bytom

Znakomity lekarz i świetny fachowiec . Leczę się u Pani Doktor kilkanaście lat. Ma ogromną wiedzę i, co niemniej ważne ponadprzeciętne zaangażowanie w pomocy pacjentowi. Z serca polecam wszystkim diabetykom.
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Tomasz Stęchły

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kraszewskiego 1
41-902 Bytom

Doskonały lekarz! Cierpliwie i w przystępny sposób wytłumaczył i omówił wyniki badań. Poświęcił sporo czasu. Jest endokrynologiem, którego będę polecać każdemu potrzebującemu porady, diagnozy i leczenia.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Grzegorz Winiarski

Internista, EKG

SanMed Hospicjum Domowe
ul. Tuwima 5
Bytom

Najlepszy człowiek branży medycznej jakiego zna moja rodzina, człowiek z powołania nie z przypadku, dobro pacjenta jest najważniejsze, zawsze pomocny
Opinia dodana przez: Seweryn

dr n. med. Grzegorz Sosnowski

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora. Leczę się u niego parę lat i zawsze bardzo chętnie idę na wizytę. Pod jego pieką są też teraz moja mama i dwie siostry. Poza tym, że jest to bardzo miły i przystępny człowiek to przejmuje się pacjętem. Czasem podpowiadał mi też przy dolegliwościach nie do końca związanych z jego specjalizacją, jeśli akurat mówiłam o jakimś symptomie. Bardzo sedrecznie polecam!!!