Internista Bytom

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu - oddział onkologii klinicznej
ul. Aleja Legionów 10
41-902 Bytom

Pan Szymon to przede wszystkim człowiek i świetny specjalista!
Po wizycie u kilku innych lekarzy, którzy odesłali mnie „z kwitkiem”, Pan Szymon „wziął sprawy w swoje ręce”. Zlecił badania CITO i na ich podstawie wystawił diagnozę. Jestem pod ciągła profesjonalną kontrolą lekarską, dzięki której wszystko idzie do przodu!
Mimo, że w Służbie Zdrowia mamy co mamy, on dalej z uśmiechniętą twarzą robi swoje i robi to świetnie!
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Reumatolog, Rehabilitant

ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Bardzo dobra Pani doktor, pomogła mi, sympatyczna i ciepła osoba, wyrozumiała, z sercem do człowieka i zawsze na nią można liczyć!
Kobieta - anioł :)
Taka prawdziwa Pani doktor - z powołania...

Modrzewskiego 4 lok. 9
41-900 Szombierki, Bytom

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z KOMPETENCJI WIEDZY ORAS UPRZEJMOSCI PANI DR. POZRAWIAM JOSEF Z RODZINA

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Świetny lekarz kardiolog, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, stawia trafne diagnozy, bardzo miła i uprzejma.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Zbigniew Okoń

Lekarz rodzinny, Internista

Przychodnia Lekarska Szombierki w Bytomiu
ul. Orzegowska 52A
41-902 Bytom

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Dokładnie wyjaśnia istotę choroby , poświęca wystarczającą ilość czasu, uprzejmy , dbający o pacjenta . Oby takich lekarzy było więcej.

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom

Wspaniały lekarz,uprzejmy,miły i zna się na na postawieniu diagnozy.Dawno nie spotkałam tak dobrego lekarza
Opinia dodana przez: Maria

ulica Strzelców Bytomskich 196/12
41-914 Bytom

Na tarczycę leczę się wiele lat, pani dr.B.Michalik jest chyba czwartym lekarzem, który mnie leczy. Moim zdaniem jest najlepszym lekarzem jaki mi się trafił w życiu.Dodam że leczę się na serce, kręgosłup,oczywiście korzystam z porad lekarza rodzinnego, byłam wiele razy w szpitalu, i nie spotkałam tak dobrego lekarza.To prawda co napisała p.Danuta jest oszczędna w słowach i bardzo dobrze czas lekarza i mój jest cenny. Nie przychodzimy przecież do lekarza ...
Opinia dodana przez: Anna

Pułaskiego 6a
41-902 Bytom

Zdziwiona jestem że jeszcze nikt się nie wpisał ?! Tłumaczyć to tylko można iż posiada wielu pacjentów starszej daty i ich braku dostępu lub umiejętności internetowych.
Tłumy przed pokojem przyjęć.mówią tylko jedno , kompetentna, profesjonalna zaangażowana w to co robi, cierpliwie wyjaśniająca dolegliwości lekarka zawsze otwarta i sympatyczna w rozmowie z pacjentem. Polecam.
Dziękuję za skierowanie mnie na dalsze leczenie onkologiczne w dobre ręce.

Opinia dodana przez: Gabi

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Helena

ulica Olejniczaka 11A
41-902 Bytom

Jestem zadowolona z profesjonalnego podejścia Pani doktor. Wiem że nie zawsze efekt zabiegu jest do przewidzenia, ale w moim przypadku wszystko zostało wykonane jak powinno. Dlatego polecam tę osobę, warto! :)

Interniści w Bytomiu