Internista Bytom

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu - oddział onkologii klinicznej
ul. Aleja Legionów 10
41-902 Bytom

Pan Szymon to przede wszystkim człowiek i świetny specjalista!
Po wizycie u kilku innych lekarzy, którzy odesłali mnie „z kwitkiem”, Pan Szymon „wziął sprawy w swoje ręce”. Zlecił badania CITO i na ich podstawie wystawił diagnozę. Jestem pod ciągła profesjonalną kontrolą lekarską, dzięki której wszystko idzie do przodu!
Mimo, że w Służbie Zdrowia mamy co mamy, on dalej z uśmiechniętą twarzą robi swoje i robi to świetnie!
Opinia dodana przez: Magda

Modrzewskiego 4 lok. 9
41-900 Szombierki, Bytom

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z KOMPETENCJI WIEDZY ORAS UPRZEJMOSCI PANI DR. POZRAWIAM JOSEF Z RODZINA

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Reumatolog, Rehabilitant

ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

W swoim długim zyciu nie spotkałam tak sympatycznego miłego ciepłego uprzejmego lekarza który za wszelką cenę chce pomagać chorym.Do końca życia będę wdzięczna za to co p.dr zrobiła dla mojego męża.Duży szacunek.Cieplutko pozdrawiam.R.C.

Opinia dodana przez: Rozalia

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Świetny lekarz kardiolog, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, stawia trafne diagnozy, bardzo miła i uprzejma.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Zbigniew Okoń

Lekarz rodzinny, Internista

Przychodnia Lekarska Szombierki w Bytomiu
ul. Orzegowska 52A
41-902 Bytom

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania. Dokładnie wyjaśnia istotę choroby , poświęca wystarczającą ilość czasu, uprzejmy , dbający o pacjenta . Oby takich lekarzy było więcej.

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom

Wspaniały lekarz,uprzejmy,miły i zna się na na postawieniu diagnozy.Dawno nie spotkałam tak dobrego lekarza
Opinia dodana przez: Maria

ulica Strzelców Bytomskich 196/12
41-914 Bytom

Na tarczycę leczę się wiele lat, pani dr.B.Michalik jest chyba czwartym lekarzem, który mnie leczy. Moim zdaniem jest najlepszym lekarzem jaki mi się trafił w życiu.Dodam że leczę się na serce, kręgosłup,oczywiście korzystam z porad lekarza rodzinnego, byłam wiele razy w szpitalu, i nie spotkałam tak dobrego lekarza.To prawda co napisała p.Danuta jest oszczędna w słowach i bardzo dobrze czas lekarza i mój jest cenny. Nie przychodzimy przecież do lekarza ...
Opinia dodana przez: Anna

Pułaskiego 6a
41-902 Bytom

Zdziwiona jestem że jeszcze nikt się nie wpisał ?! Tłumaczyć to tylko można iż posiada wielu pacjentów starszej daty i ich braku dostępu lub umiejętności internetowych.
Tłumy przed pokojem przyjęć.mówią tylko jedno , kompetentna, profesjonalna zaangażowana w to co robi, cierpliwie wyjaśniająca dolegliwości lekarka zawsze otwarta i sympatyczna w rozmowie z pacjentem. Polecam.
Dziękuję za skierowanie mnie na dalsze leczenie onkologiczne w dobre ręce.

Opinia dodana przez: Gabi

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Helena

ulica Olejniczaka 11A
41-902 Bytom

Jestem zadowolona z profesjonalnego podejścia Pani doktor. Wiem że nie zawsze efekt zabiegu jest do przewidzenia, ale w moim przypadku wszystko zostało wykonane jak powinno. Dlatego polecam tę osobę, warto! :)

Interniści w Bytomiu