dr n. med. Michał Młynarski

Internista, USG

Nie mam zastrzeżeń do tego lekarza. Wyleczył mnie z dolegliwości i był niezwykle uprzejmy, co nie jest obowiązkiem żadnego lekarza (o czym zapomina większość komentujących na tym portalu).

Dobry lekarz, jako jedyny zdiagnozował chorobę siostry, a "leczyła" się w różnych wojewodztwach. Polecam.

Musze przyznac, że byłam u Pana doktora dosyc dawno, ale on jedyny zdiagnozował poważną chorobę i dzięki temu szybko trafiłam na leczenie szpitalne. Godny polecenia!!!!!! wiadomao każdy przypadek jest inny takze zawsze będą plusy i minusy. ale jak dla mnie 100% zadowolenia.

Pan Michał Młynarski zawsze doprowadzi twoja chorobę do końca od razu widać ze człowiek zna się na rzeczy

zdecydowanie odradzam!! przyjmuje tylko i wyłacznie prywatnie, nie ma praktyk w szpitalu i to niestety był główny błąd pana doktora który ma nikłą wiedzę na temat leczenia chorób wewnętrznych. niestety sposób rozmowy z pacjentem podczas każdej wizyty wzbudza niesamowite zaufanie, nie dajcie się nabrać na te miłe słówka i uśmiechy! można się niestety spotkać z pozytywnymi opiniami na temat tego pana jednak jak wiadomo - nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę wskaże prawidłową godzinę. prawdziwym specjalistą w dziedzinie chorób układu pokarmowego to dr. Nadajczyk.