lekarz Elżbieta Bielecka

Pulmonolog

Nie polecam korzystania z konsultacji u Pani Doktor. Podczas prywatnej wizyty wydawała się być miła i zainteresowana. Niestety w momencie pojawienia się bliskiej mi osoby w szpitalu na oddziale na którym Doktor jest ordynatorem, pokazala swoje prawdziwe oblicze jako lekarza. Brak zainteresowania pacjentem, w sytuacji gdy jest poważnie chory, spisanie go na straty. Zaprzestanie wszelkich badan, brak wiedzy, brak chęci pomocy, brak empatii względem chorego i jego rodziny. Brak kultury osobistej. Forma w jakiej przekazuje Pani Doktor informacje dot. stanu chorego jest niedopuszczalna, totalna znieczulica. Opieka na oddziale zarządzanym przez Panią Doktor jest tragiczna. Podejscie lekarzy za których odpowiada Pani Doktor jest niedopuszczalne. Moja mama wróciła z odlezynami, w stanie bardzo złym i z trauma wynikająca ze złego traktowania, opieki i zwracania sie wrecz w niekulturalny sposób do chorego. Straciliśmy tylko czas, który w przypadku pacjenta onkologicznego jest kluczowy i cenny.

Zgadzam się w pełni z poprzednimi opiniami pacjentów. Parafrazujac" długa broda i wygląd starca nie czyni mędrcem" Żałuję ze inny podobny portal nie wyświetla negatywnych opinii dotyczących tej pani

Zgadzam się w pełni z poprzednimi opiniami pacjentów.
Parafrazujac" długa broda i wygląd starca nie czyni mędrcem"

Troszeczkę więcej empatii Pani doktor, dla chorych leżących na Pani oddziale.Nie wszystkie przypadki są książkowe nie sztuka jest leczenie objawow paracetamolem, gdy brak innych pomysłów bo współczesna medycyna ma olbrzymie możliwości ,sztuką natomiast jest leczenie samej choroby.Takie są oczekiwania pacjentow wszak to szpital specjalistyczny.

Totalny brak szacunku do pacjentów, podejście do choroby bardzo słabe, jedyny krok podjęty przez panią doktor to podawanie morfiny. Nigdy nie spostakałem się z tak bardzo nie profesjonalnym podejściem, chyba nie ten zawód powinna wybrać ta pani. Nie polecam trafić do niej najgorszemu wrogowi !! Nie polecam

Dr Bielecka wogole Nie powinna leczyć ludzi. Jej zakres leczenia konczy sie na podaniu morfiny i powiedzeniu rodzinie że matka umiera!! Pani ordynator powinna zmienić zawód na krawcową może tam potrafiłabym zreperowac to co jest zepsute. To nie lekarz to pomyłka. Miano ordynatora a taka pustka w zakresie leczenia. Ogromną pomylka pani doktor.