Pulmonolog Wrocław

Wiosenna 15
53-017 Wrocław

wspaniały lekarz, zaangażowany, nie boi sie podjąć ryzyka -daje pacjentowi nadzieję

NZOZ Nowy Dwór Sp.z o.o.
Nowodworska 91a
Wrocław

Pod opieką Pani doktor znalazłam się całkowicie przypadkiem. Tak jak to w dzisiejszych czasach bywa szukałam pulmonologa który mnie przyjmie jak najszybciej no i przypadkiem ktoś zrezygnował i Pani mnie zarejestrowała. No i od pierwszej wizyty jestem w szoku, zainteresowanie, dokładność, empatia,i całość opieki nad moimi chorymi płucami jest nie do uwierzenia. Nawet po godzinach pracy Pani doktor dzwoniła do mnie aby się upewnić czy napewno zrozumiałam całość leczenia i ...
Opinia dodana przez: Daria

Laser Town
Długosza 4
Wrocław

Wspaniały lekarz kompetentny umie słuchać pacjenta i bardzo mi pomógł zdiagnozować moją chorobę .Leczę się u niego od lat teraz leczy się u pana Piotra moja córka i wnuk .
Opinia dodana przez: Krystyna

Przychodnia Nowy Dwór
Nowodworska 91 a
54-438 Wrocław

Świetny lekarz, bardzo dobry specjalista, od pierwszego kontaktu wzbudzający pełne zaufanie.Przy zabiegach np.bronchoskopii bardzo delikatny, ludzki a przy tym ręka pewna.Jeszcze raz powtarzam Świetny lekarz.
Opinia dodana przez: adam

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Bardzo dobry i życzliwy lekarz. Długi wywiad i dopytywanie o moje dolegliwości. Mila konkretna punktualna pelen profesjonalizm i zaangazowanie. Rzadko spotyka się lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Polecam!
Opinia dodana przez: anonim

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

52-336 Wrocław

Pani Doktor słucha z uwagą, patrzy na pacjenta całościowo, pyta o inne dolegliwości, nie lekceważy żadnych pytań, ma indywidualne podejście do pacjenta. Na wizycie miałam pewność ze jest to specjalista, posiada ogromną wiedzę przy tym jest miła, uprzejma, poświęca tyle czasu ile trzeba. Bada dokładnie, wykonuje spirometrie na miejscu. Polecam Panią Doktor w 100%.
Opinia dodana przez: Ilka

Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc, Poradnia Chorób Płuc

Wrocław

uważam ze lekarz godny polecenia. Korzystam z porad Pani doktor od kilku lat i jestem zadowolona.
Parker Dorota

Wrocław

Wspaniały lekarz. Szybka reakcja ze strony pani doktor przyczyniła się do szybkiego wyleczenia naszego dziecka. Szybki przyjazd z wizytą domową i jeszcze szybsza prawidłowa diagnoza. Dziękuję Pani doktor

Janina Pawłowicz

Pulmonolog, Pediatra

EMC Przychodnia przy ul. Łowieckiej

50-220 Wrocław

znam panią doktor wiele lat bo leczyła moją córkę od niemowlęctwa do 18 lat na mukowiscydozę ,to dobry i kompetentny lekarz.Zawsze kieruje na dodatkowe badania jak się zaobserwuje coś niepokojącego
Opinia dodana przez: Barbara

Legnicka 61 pok.119
Wrocław

jestem zadowolony z opieki dr.Pułka i postępu w leczeniu

Pulmonolodzy w Wrocławiu