lekarz Irena Kaczmarek-Szrajber

Pulmonolog, Pediatra

3,9

lekarka zupelnie niegodna zaufania; poszedlem do niej na wizyte kontrolna po zapaleniu pluc. nawet mnie nie ogladajac stwierdzila, ze jeszcze mam stan zapalny na podstawie opisu tomografii wykonanej 3 tygodnie wczesniej (jeszcze w trakcie zapalenia pluc) i przypisala mi antybiotyk. gdy zwrocilem jej uwage, ze to stara tomografia i ze na nowych wynikach nie ma zadnych z tych zmian, przypisala mi Pulmicort, o ktorym dopiero pozniej dowiedzialem sie, ze nie dosc, ze jest lekiem sterydowym, to rowniez nie powinno sie go stosowac przy podejrzeniu gruzlicy, ktore mialem. kultura pracy rowniez ...

kultura pracy rowniez odrazajaca, przez blisko kwadrans musialem czekac w poczekalni, az pani Kaczmarek-Szrajber skonczy rozmawiac z kolezanka o programach emerytalnych, mimo, ze wiedziala, ze czekam na nia nie tylko ja, ale tez ludzie, ktorzy byli za mna w kolejce

nie zastosowalem sie do zalecen tej lekarki, a badania zlecone przez innego lekarza wykazaly, ze bylem wtedy juz calkowicie zdrowy

Super fachowiec, wspaniały człowieku, uśmiechnięta i pozytywna. Wszystko dokładnie tłumaczy. Dziękuję i pozdrawiam

Jako człowiek -rewelacja. Bardzo kontaktowa, miła, Chętnie wszystko wyjaśnia , przedstawia jakie są możliwości leczenia. Jak dla mnie REWELACJA. Polecam bardzo mocno

Polecam Pania doktor- to fachowiec i specjalista. Bardzo miły lekarz i pomocny dla pacjenta idealne podejście do dziecka .

Pani Irenka ma czas dla małych pacjentów oraz stara się dokładnie przebadać dzieci, wysłuchać rodziców, zapoznać z dokumentacją medyczną. Polecam konsultacje.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, wszystko odbyło się sprawnie i profesjonalnie. Polecam. Doktor bardzo szybko wykryła co dolega dziecku.

Lekarz konkretny, odpowiadał fachowo na wątpliwości i samo badanie przyjemne dla dziecka. Wizyta na plus :)

Cała wizyta odbywała się w bardzo przyjaznej atmosferze. Lekarz jak najbardziej godny polecenia- prawdziwy fachowiec!

Odradzam tego lekarza i podpisuję się pod tym obiema rękami.!!!!!!!!!! Bardzo nieuprzejmy, niekulturalny i odpychający człowiek. Kto nie musi, niech lepiej omija tą lekarkę szerokim łukiem. Ja trafiłam do niej z dwumiesięcznym synkiem. Odczyn po szczepieniu na gruźlicę nie podobał się lekarce POZ w naszej przychodni i wysłała nas na Grabiszyńską, aby to sprawdzić i dostać zgodę na kolejne szczepienia. Tylko dlatego trafiliśmy do tej kobiety, gdybym wcześniej przeczytała komentarze na pewno wybrałabym inną placówkę i innego lekarza. Kobieta zachowuje się jakby cały świat i wszyscy ludzie działali jej na nerwy, jest bardzo nieuprzejma. A jej stosunek do dzieci pozostawia wiele do życzenia. Zdanie usłyszane od pani doktor na ostatniej wizycie odnośnie mojego już 3- miesięcznego synka: "niechże Pani w końcu da mu cycka, może przestanie się drzeć" - chyba nie wymaga większego komentarza. Poza tym spóźnia się ( mój rekord czekania na tę lekarkę to godzina czasu) i poza kolejką przyjmuje swoich pacjentów/znajomych/rodzinę.

Witam ,po kilku wizytach wystawiam opinię pozytywną . Moje dzieciaki nie mogą się doczekać wizyty u Pani dokor , co w gruncie rzeczy dziwi że tak polubiły chodzenie do lekarza:)