lekarz Irena Kaczmarek-Szrajber

Pulmonolog, Pediatra

Pozytywna opinia,leczenie w normalnych cenach ,wspaniale podejście do mojego dziecka jesteśmy obie zadowolone.wspaniała współpraca.

Dr Irena Kaczmarek-Szrajber jest nie tylko dobra lekarką ale i uczciwa osobą. Jako stali pacjenci możemy spokojnei polecic dr Irenkę.

Gorąco polecam DOKTOR Kaczmarek-Szrajber!!! Cudowna, ciepła , z ogromnym poczuciem humoru. Rewelacyjny człowiek, przez całe życie nie spotkałam lekarza z tak cudownym podejściem do dzieci !!!!!!!!!

.......zawsze znajdą się jacyś zgorzkniali ludzie. Pani doktor Irena to super człowiek i lekarz.Ja tam jestem w pełni zadowolona.

Zgadzam się , pani Irena z Medixu jest specjalistą z prawdziwego zdarzenia. Z synem wcześniej chodziliśmy do innego pulmonologa i efekty były mizerne. Mój syn uwielbia ją i czeka na następne wizyty.

Fachowa , kompetentna i autentycznie życzliwa. My jesteśmy b. zadowoleni. Polecamy innym rodzicom.....................

Konkretna, sumienna w swojej pracy. Ma bardzo dobre podejście do dzieci i jest bardzo wyrozumiała dla rodziców.

Super podejście do dziecka. Profesjonalne podejście do problemu. Odpowiada wyczerpująco na każde pytania rodzica. Polecam serdecznie tego pediatrę.

Profesjonalna i bardzo miła Pani Doktor. Nie bardzo rozumiem te negatywne komentarze. Podczas badania wprowadziła przyjazną atmosferę gdzie ani ja ani moje dziecko nie czujemy się zestresowani. Zdecydowanie polecam!

Fachowe i rzetelne podejście do stawiania diagnozy. Super podejscie do dzieci. Zdecydowanie rekomenduje wszystkim rodzicom Panią Kaczmarek-Szrajber