lekarz Elżbieta Blicharz

Internista

3,9
3,6

To wspaniała Pani Doktor. Cierpliwie wysłuchała pacjenta. Skierowania na potrzebne badania. Nastepnie rzeczowe omówienie wyników z pacjentem. Solidne wytłumaczenie zagrożeń, konkretne zalecenia. Profesjonalnie, miło, rzeczowo. Jedyny minus - to wielotygodniowe oczekiwanie przy zapisie do tego lekarza.

Profesjonalnie, miło, rzeczowo.
Jedyny minus - to wielotygodniowe oczekiwanie przy zapisie do tego lekarza.

Poszłam do tej pani raz i więcej się nie wybiorę. Kompetencje - normalne, przepisała mi lekarstwa standardowo. Natomiast kultura tej pani leży. Jest tak niemiła. Opryskliwa. O nic nie można się zapytać. Dodam, że to było w Scanmedzie na Armii Krajowej.

Raczej nie polecam. Miałam pewne problemy więc poszłam do Pani Doktor i po kilku miesiącach różnych badań itd. nie potrafiła zdiagnozować mojej dolegliwości. Dopiero kiedy zmieniłam lekarza on od razu powiedział co mi dolega.

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo konkretna, miła. Poważnie podchodzi do swoich pacjentów i ich problemów. Jedyny minus to odległe terminy wizyt.

Jedyny minus to odległe terminy wizyt.

Bardzo dobry lekarz,szkoda tylko,że na wizytę trzeba tak długo czekać.

Bardzo dobry lekarz,szkoda tylko,że na wizytę trzeba tak długo czekać.

Lekarz wyjątkowej uprzejmości, życzliwości i cierpliwości. Umie i chce słuchać pacjenta. Przekonywująco i życzliwie potrafi wyjaśnić diagnozę i wskazywane leczenie. Do takiego lekarza chce się iść. Wzorcowy lekarz!

Byłoby dobrze, ale do Pani Doktor trudno się zapisać, gdyż ma zwykle komplet (a raczej nadkomplet) pacjentów. Trzeba się rejestrować z 2-miesięcznym terminem.

nic dodać nic ująć; wzór godny naśladowania

nic dodać nic ująć; wzór godny naśladowania

Nie polecam wizyty u tej pani doktor . Nie potrafi leczyc, bagatelizuje obiawy, mila jest tylko podczas wizyty jak wie ze jej zaplacisz, chodz i tak za wiele ci nie powie o twojej chorobie a obiawy nie sa zadnym problemen przez tarczyce. chcac pomocy po za gabinetem mozesz zetknac sie z chamstwem i beszczelnoscia, oczywiscie nie pomoze.