lekarz Elżbieta Blicharz

Wspaniała Pani Doktor!! Kompetentna, empatyczna, życzliwa i szalenie pomocna. Dzięki niej, mój teść został objęty wszystkimi możliwymi formami opieki dla obłożnie chorych. Gorąco polecam i serdecznie dziękuję pani Doktor! Dorota P.

Gorąco polecam i serdecznie dziękuję pani Doktor!
Dorota P.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Nie potrafi trafnie i szybko postawić diagnozy, bo nie angazuje się w leczenie pacjenta, nie potrafi łaczyc pojawiających się podstawowych objawów z daną chorobą, zleca tylko badania analityczne, rzadko umawiając się potem na ich analizę. W przypadku członka mojej rodziny - tak opieszałe i nieudolne ponad roczne!!! diagnozowanie przez tą panią doktor - doprowadziło do wyniszczenia organizmu i do tak zaawansowanej choroby nowotworowej, ze po otrzymaniu diagnozy w końcu od innego specjalisty osoba ta nie przeżyła nawet miesiąca. Najwyższy czas już chyba na emeryturę, bo w takim wieku jest lekarz, będzie to większa kożyść dla pacjentów. I proszę nie usuwać negatywnych opinii, bo ludzie mają prawo i powinni wiedzieć jak najwięcej o lekarzu do ktorego się udają.

To wspaniała Pani Doktor. Cierpliwie wysłuchała pacjenta. Skierowania na potrzebne badania. Nastepnie rzeczowe omówienie wyników z pacjentem. Solidne wytłumaczenie zagrożeń, konkretne zalecenia. Profesjonalnie, miło, rzeczowo. Jedyny minus - to wielotygodniowe oczekiwanie przy zapisie do tego lekarza.

Profesjonalnie, miło, rzeczowo.
Jedyny minus - to wielotygodniowe oczekiwanie przy zapisie do tego lekarza.

Poszłam do tej pani raz i więcej się nie wybiorę. Kompetencje - normalne, przepisała mi lekarstwa standardowo. Natomiast kultura tej pani leży. Jest tak niemiła. Opryskliwa. O nic nie można się zapytać. Dodam, że to było w Scanmedzie na Armii Krajowej.

Raczej nie polecam. Miałam pewne problemy więc poszłam do Pani Doktor i po kilku miesiącach różnych badań itd. nie potrafiła zdiagnozować mojej dolegliwości. Dopiero kiedy zmieniłam lekarza on od razu powiedział co mi dolega.

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo konkretna, miła. Poważnie podchodzi do swoich pacjentów i ich problemów. Jedyny minus to odległe terminy wizyt.

Jedyny minus to odległe terminy wizyt.

Byłoby dobrze, ale do Pani Doktor trudno się zapisać, gdyż ma zwykle komplet (a raczej nadkomplet) pacjentów. Trzeba się rejestrować z 2-miesięcznym terminem.

Nie polecam wizyty u tej pani doktor . Nie potrafi leczyc, bagatelizuje obiawy, mila jest tylko podczas wizyty jak wie ze jej zaplacisz, chodz i tak za wiele ci nie powie o twojej chorobie a obiawy nie sa zadnym problemen przez tarczyce. chcac pomocy po za gabinetem mozesz zetknac sie z chamstwem i beszczelnoscia, oczywiscie nie pomoze.

Bardzo dobry lekarz,szkoda tylko,że na wizytę trzeba tak długo czekać.

Bardzo dobry lekarz,szkoda tylko,że na wizytę trzeba tak długo czekać.

nic dodać nic ująć; wzór godny naśladowania

nic dodać nic ująć; wzór godny naśladowania