lekarz Elżbieta Budny

3,6
3,3
3,4
3,1

Nie polecam! Za każdym razem traktuje czlowieka jak głupka. Nie potrafiła zdiagnozować choroby i zadała błędne leczenie. Kuracja trwała 14 dni bez skutku. Następna wizyta była u Pani Cybulskiej i po kilku dniach zaczęło się w końcu poprawiać. Lekarz nie z powołania.

Zdecydowanie nie polecam! Uważajcie, nie chodźcie to tej lekarki se swoimi dziećmi. Jest niekompetentna i wredna. Ma się wrażenie jakby nie wiedziała co robi i jest zła że się do niej przyszło.

Swietna lekarka:) wspaniałe podejscie do dzieci.Zalecone leczenie okazało sie skuteczne.Wiecej takich zaangazowanych lekarzy.Polecam:)

hmmm ,nie polecam.P.doktor rozmawia z rodzicem jakby miala pretensje do niego ze wogole przyszedl z dzieckiem .rozmawia z rodzicem tak jakby ja bardzo dziwilo ze czemu rodzice niewiedza w domu, jak leczyc chore dziecko.

Bardzo polecam Panią doktor jest naprawdę dobra w swoim fachu.

Bardzo polecam Panią doktor jest naprawdę dobra w swoim fachu.

Polecam Panią doktor ma podejście do pacjentów !

Polecam Panią doktor ma podejście do pacjentów !

Zdecydowanie nie zgodzę się z powyższymi opiniami. Pani doktor zawiodła nas pod wieloma względami, nie potrafiła doradzić, jak leczyć dziecko, stawiała mylne diagnozy, zbyt późno zdecydowała się na skierowanie dziecka do specjalisty. Nie polecam.

Dziękuję Pani doktor za leczenie moich dzieci.

Dziękuję Pani doktor za leczenie moich dzieci.