lekarz Elżbieta Cegielska

2,6
2,4
2,4
2,1

Odradzam. Poszlam do p.doktor na pierwszą wizytę w pierwszej ciąży A zostałam potraktowana jakbym przyszła i przeszkodzila. Badania wyglądało w ten sposób ze pokazała mi serduszko na monitorze i kazała przyjść za 4 tygodnie z wynikami badań. Byłam ostatnią pacjentka więc po pogonieniu mnie zgabinetu natychmiast zamknęła drzwi na klucz, co by ktoś nie wszedł i nie zabrał cennego czasu. Po wyjściu ze zdjęciem nie potrafiłam powiedzieć w którym tygodniu ciąży jestem i czy wszystko dobrze, ponieważ takiej rozmowy Pani Doktor ze mną nie przeprowadziła. Straszne przeżycie. Dodam ze była to wizyta płatna, a spóźnienie wyniosło 1,5godziny:/

Wiem ,że są różne opinie o pani doktor.Chodzę do pani Cegielskiej i uważam ja za dostępną i cierpliwą osobę,wyraźnie tłumaczy jest bardzo komunikatywna.

Potwierdzam poniższą opinie. Ta pani nadaje się tylko do wypisywania recept, choć przyznam, że o to jest dużym ryzykiem...

Odradzam! Ta lekarka nie rozumie stwierdzenia 'przede wszystkim nie szkodzic'! Trafiłam do szpitala dwa dni po wizycie u niej na ktorej stwierdziła po zrobieniu usg ze wszystko jest w porzadku. W szpitalu okazało sie ze mam zapalenie przydatkow i ropniaka w jajowodzie!Pani doktor nie nadaje sie jedynie do wypisywania recept i do niczego wiecej!

Ja nie powiem złego słowa o tej pani ginekolog.Wiem,że opinie są skrajnie różne.Mi bardzo pomogła od pierwszej wizyty.Najpierw pomogła mi utrzymać zagrożoną ciążę,później przeprowadziła cesarskie cięcie po nieudanej próbie urodzenia dziecka "naturalnym"sposobem.Bardzo szybko zdiagnozowała u mnie poważną chorobę i obecnie jestem rok po operacji,żyję,cieszę się moją dorastającą córką i jestem ZDROWA. Proszę mi wierzyć-nie znałyśmy się nigdy wcześniej,nie jestem kimś wyjątkowym i nie chodziłam na prywatne wizyty a pani doktor jest tylko człowiekiem.

Nie bardzo rozumiem skąd biorą się negatywne opinie. Osobiście dzięki pani Cegielskiej uniknełam operacji jaką chciał mi zafundować jej kolega po fachu praktycznie bez badania

Odradzam wszystkim tę kobietę. Weterynarz jest chyba bardziej delikatny dla krów niż ona. Nie powinna dalej praktykować. Trafiłam do niej przez przypadek i już nigdy więcej do niej pójdę.

nie polecam , po ponad rocznych wizytach i nic nowego ,a nawet gorzej .zła diagnoza brak konkretnego leczenia

odradzam, Pani doktor sie wypalila traktuje pacjentki "nastpeny prosze" nie wzbudzila mojego zaufania, raczej wystrszylam bardziej niz pomogla

Ta lekarka w ogóle nie zna się na rzeczy. Badania bardzo bolesne oraz błedne diagnozy!