dr Elżbieta Czaplińska-Jujeczko

Pełen profesjonalizm! :) Pani higienistka uprzejmie i dokładnie wytłumaczyła mi na czym będzie polegał zabieg, jak się do niego przygotować oraz jakie będą efekty. Zabieg został przeprowadzony szybko, sprawnie i prawie bezboleśnie :) Polecam serdecznie!

Po wielu wizytach w różnych gabinetach stomatologicznych trafiłem do Pani Elżbiety. Uprzejmie poinformowano mnie na czym będzie polegał zabieg (kilka zębów do leczenia, kilka bruzd do wyczyszczenia). Wszystko wykonane szybko, sprawnie i z uśmiechem. Pełen profesjonalizm. Z czystym sercem polecam Panią Elżbietę swoim znajomym.

Mila, sympatyczna do momentu pozyskania pacjenta.Byla to wizyta na fundusz,a zaplacilam 1300zl.Wizyta w tym gabinecie to 100% wizyta prywatna.Nie polecam nikomu tego gabinetu,szukajcie tanszego i bardziej uczciwego.Nie dziwie sie ,ze maja wolne przebiegi.Po konsultacjach ze znajomymi,okazuje sie,ze te same uslugi maja rozna cene.Nie ma zadnego cennika,ktory informowalby o cenie danego zabiegu.Nie polecam tego stomatologa.

Byłem u Pani Doktor, i czuje się dziwnie po wizycie, sprawdzając ceny zaoferowanych przez nia badan wynikło, ze w innych miejscach jest o wiele taniej. Prawda, ze jej pielęgniarka jest zarozumiała.Choć Pani doktor nie wile odbiega od swojej świty. Na siłę próbuje namówić pacjenta na kolejną wizytę. Nie dziwie się, że nie ma tam kolejek.

Jak zęby robi dr. Jujeczko to jest ok. ale jak się bierze ta młoda to jest nieciekawie. Jak się siedzi na fotelu to niezbyt się chce słuchać: "Pani doktor a jak się to uruchamia?"

Odwiedziłem Panią doktor z problemem z zakresu periodontologii, wiązałem z wizytą duże nadzieje, ponieważ z dolegliwością walczę już od 2 lat i zostałem przekierowany przez laryngologa do Pani doktor. Jednak wizyta nie zakończyła się diagnozą, jedynie stwierdzeniem że mam zdrowe uzębienie i propozycją zabiegów, zdjęcie kamienia, lasero i ozono terapia koszt następnej wizyty 180 zł. Cena wizyty to 90 zł, dostałem rabat i zapłaciłem 80 zł jednak według mojego uznania nie powinienem płacić nic i napewno bym skorzystał z zabiegów a tak już nie pojawie się u Pani doktor. 80 zł za stwierdzenie że mam zdrowe zęby to przesada to wiem chodząc do swojej stomatolog i nie płacę za przegląd ani zł.

Jest specjalistą periodontologi i z tym problemem udałam się do Pani stomatolog ale nie pomogła mi w moich problemach z dziąsłami - paradontozie.Prywatnie leczy dobrze , dokładnie i znajdzie najmniejszą dziurkę żeby zainkasować 100 zł , zarozumiała razem ze swoją pielęgniarką. Publicznie nie wiem kogo leczy?