lekarz Elżbieta Jankowska

katastrofa ,gabinet , sprzęt, kompetencje-katastrofa

katastrofa ,gabinet , sprzęt, kompetencje-katastrofa

Super doktor polecam jestem zadowola pani doktor odbierala mi syna i bardzo jestem zadowola dzieki niej porod odbyl sie bez stresu

Witam, Wczoraj bylismy u Pani doktor, super fachowiec, jest konkretna , mila i ma bardzo dobre podejscie do pacjenta. Bardzo delikatna , godna polecenia. pozdrawiam i dziekuje

Witam,
pozdrawiam i dziekuje

ci co mają złe zdanie o pani doktor są nie mili albo musieli coś zrobić nie tak ja byłam po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona oby więcej takich lekarzy

To jest lekarz?!!!...bzdura totalna!!!nie poleciła bym żadnej dziewczynie takiego nie doświadczonego lekarza. W pełni nie odpowiedzialna...!!!!

Byłam u tej kobiety pierwszy i ostatni raz. Nie mieszkam w Dębnie i skorzystałam z jej usług, ponieważ musiałam. Idąc prywatnie, nie otrzymałam informacji o której godzinie mam się zjawić, w pseudo poczekalni jest brudno, gra stary telewizor i stoją stare krzesła. Lekarka- to nie pani Doktor, a lekarka, nie ma tytułu Doktora wykazała się brakiem wiedzy i kompetencji. Wyszłam od niej z niczym- nie dostałam żadnej recepty, skierowania na wyniki, dosłownie NIC! Pytała mnie- Pacjentkę jakie tabletki ma mi wypisać. To istna żenada. Na domiar złego jest na wskroś ...

Byłam u tej kobiety pierwszy i ostatni raz.
Nie mieszkam w Dębnie i skorzystałam z jej usług, ponieważ musiałam.
Pytała mnie- Pacjentkę jakie tabletki ma mi wypisać.
To istna żenada.
Na domiar złego jest na wskroś zarozumiała i pyszna.
Jednak trafiła na osobę która przychodząc do "specjalisty" wymaga szacunku i zainteresowania.
patrzy na innych z góry i traktuje "jak śmieci".
Panie z Dębna- współczuję.

Nie polecam. Jest uprzejma dla ludzi z kasą. Arogancka.SZKODA CZASU.

Nie polecam. Jest uprzejma dla ludzi z kasą. Arogancka.SZKODA CZASU.

Wspaniałe podejście do pacjentek. Doświadczona i kompetentna lekarka. Prowadziła moją pierwszą ciążę, była wspaniała przy porodzie i wykazała się wiedzą i doświadczeniem gdy pojawiły się komplikacje po porodzie. Na pewno zostanie już moją Panią ginekolog

Kobieta bardzo miła :) świetnie się rozmawia,nawet trochę żartuje :) polecam wszystkim. Kobieta kobietę zawsze zrozumie. Polecam zwłaszcza dziewczętom które pierwszą wizyte mają przed sobą :) Gabinecik malutki przyjemny, Pani dr miła uśmiechnięta delikatna :) w trakcie badania wszystko dobrze objasnia i nie stresuje :) polecam

szczerze polecam Pania dr, ginekologii Elzbiete Jankowska. pani dr jest mila, uprzejma. rewelacyjnie wyksztalcona, prowadzila moja ciaze doskonale