lekarz Elżbieta Jankowska

na temat pani doktor moge napisac tyle ze jest super lekarka zna sie na tym co robi jak malo kto.jest przemila kobieta,prowadzila moja ciaze i zawsze wszystko dokladnie opisywala i pomagala we wszystkim.aby wiecej akich lekarzy.pozdrawiam bardzo goraco pania Ele.

Kobieta nawet miła,ale czasami pokazuje pazurka.Moim zdaniem ma dwa oblicza.Swoją prace wykonuje na 5 nie ma nic do zarzucenia.

Szoda mojego czasu na wystawianie komentarza!!!!!!!!!!!!!

Szoda mojego czasu na wystawianie komentarza!!!!!!!!!!!!!

Fantastyczny lekarz!!!! Pani doktor prowadzi moją drugą ciąże, jest fantastyczna , poświęca dużo czasu kobietom, nie ma u niej głupich pytań!!! leżałam parę razy w szpitalu i z każdym wynikiem przychodziła siadała na łóżku i tłumaczyła wszystko!!!! w trudnych sytuacjach potrafi rozładować napięcie jest zawsze uśmiechnięta nigdy nie natrafiłam nawet na tzw trudny dzień , absolutnie kompetentna jeśli zajdzie potrzeba korzysta z pomocy innych specjalistów, przyznam że słyszałam różne opinie i te złe niestety też, osobiście rozmawiałam z niektórymi (2) osobami i przyznam że jeśli ktoś wszedłby do mnie i od drzwi był nieuprzejmy zarozumiały cyniczny itd odpłaciłabym tym samym , ale istotne jest to że nawet w przypadku tych złych opinii kompetencja lekarska była zawsze nienaganna , jako lekarz jest naprawde GODNA ZAUFANIA!!!!

wspaniała lekarka,świetnie prowadzi ciąże, każdej kobiecie ją polecam gdyż doskonale zna się na tym co robi, jest przemiłą osobą, która bardzo delikatnie podchodzi do swojej pacjentki.nie wiem czemu te panie wyżej tak napisały o pani doktor ale widocznie czegoś jej zazdrościły. Aby w naszym mieści było wiecej takich lekarzy jak pani doktor Ela.

Po wizycie u tej kobiety czułam się totalnie zażenowana. Brak podejścia do pacjenta i kompetencji daje sie bez znaki. Nie polecam tej kobiety nikomu, a zwłaszcza młodym dziewczynką gdyż pierwsza wizyta u tej pani może okazać się traumatycznym przeżyciem...

Kobieta przemądrzała, nie budzi zaufania, arogancka, bezczelna, ograniczona, bez badania twierdzi, że pacjentka symuluje. W poczekalni jest zimno i brudno. Brak przyjaznej atmosfery.

Swietny lekarz:D Mile podejscie do pacjeta..Bada bardzo delikatnie..Oby wiecej takich lekarzy:D Polecam!!

oby było wiecej takich lekarzy

oby było wiecej takich lekarzy