lekarz Elżbieta Jaworska

2,7
2,5

Pomimo moich obaw o znacząco powiększone węzły chłonne nie zleciła wykonania mi żadnych badań, powiedziała ze węzły są wynikiem operacji kolana. Jak się później okazało były one wynikiem gronkowca. Bardzo niedokładna doktor.

Witam, chciałam dodac swoją opinie na temat Pani Doktor. Już od dawna szukałam ginekologa dla siebie, trafiłam do Pani Dr do DCG na ul. Powstańcow śląskich i byłam zachwycona! Ciepła, uprzejma, kompetentna osoba, ze spokojem odpowiada na pytania wsłuchując się w pacjenta, bez pośpiechu wykonane badanie z tłumaczeniem. Pani Doktor jako jedyny ginekolog zbadała mi przy okazji piersi, nawet nie musiałam prosić, kompleksowo podeszła do badania, stworzyła przyjazną atmosferę, wszystko omawiała na USG i tłumaczyła. Wyszłam z gabinetu w pełni zadowolona i zaopiekowana. Dziękuję Pani Doktor!

Najlepsza lekarka, u jakiej bylam. Podchodzi do pacjenta kompleksowo. Zdiagnozowała mnie i wyleczyła, choć inni lekarze byli bezradni. Pierwszy i jedyny lekarz, jakiego polecam

Zdecydowanie nie polecam. Na wizycie mało było wyjaśnione, zero kompleksowych informacji za ile kolejna wizyta, jakie dalsze kroki mimio ze wiadomo było ze to pierwsza ciąża. Powiedziałam o tym, że źle znoszę I trymestr, mam częste Wymioty o mdłości dlatego tez prosze o zwolnienie lekarskie, na to usłyszałam od lekarza, co moim zdaniem jest bardzo nie na miejscu, ze skoro mam pomalowane paznokcie to aż tak źle się nie czuje. Ponadto moja praca polega na odbiorach lokali, czyli 8 h na budowie, w zimnie, bez normalnych warunków, łatwo o przeziębienie, szczególnie o tej porze roku. Na ta informacje usłyszałam kolejny komentarz, mianowicie ze patrząc pod tym katem to zadna praca się nie nadaje dla ciężarnych. Według mnie było to bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Komentarze po prostu nie na miejscu.

Nie polecam. Pani ginekolog od początku niemiła, małomówna, niechętnie tłumaczyła cokolwiek czy pokazywała na monitorze USG. Wykazała się niekompetencją w kwestii obsługi systemu PUE - nie potrafiła poprawnie wystawić i przesłać do ZUS zwolnienia lekarskiego, w konsekwencji czego, przez 2 tygodnie zwolnienie nie było widoczne w systemie. Po mojej interwencji poprawiono błąd. Na moją prośbę o wydrukowanie potwierdzenia wystawienia zwolnienia, tłumaczyła, że nie jest mi to potrzebne i wydrukowanie będzie długo trwało. I rzeczywiście, trwało długo, ponieważ pani doktor musiała dwukrotnie korzystać z pomocy informatyka, gdyż sama nie potrafiła obsłużyć systemu. Niestety, lekarz nie jest godny polecenia.

Pani Doktor jest osobą bardzo oschłą i zimną. Nie udziela informacji nie pytana, a po zapytaniu udziela krótkiej odpowiedzi nie zawsze satysfakcjonującej. Przy kolejnych wizytach nie pamięta pacjenta i za każdym razem trzeba opisywać powód przyjścia, nawet nie pamięta, że sama zleciła wizytę. Przy badaniu usg (pierwsza ciąża) nie omawia obrazu, ba nawet nie pokazuje monitora, nie otrzymałam nawet zdjęcia z tego badania. Nie polecam tej Pani osobie, która od lekarza oczekuje informacji na temat swojego stanu.