dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzkadr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka jest specjalistą dermatologiem, swieloletnim starszym asystentem Kliniki Dermatologicznej CSK MSWiA. Jest członkiem założycielem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) , oraz członkiem European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD) i European Hair Research Society (EHRS)

Dermatologią estetyczną zajmuje się od wielu lat zarówno jako praktyk jak i lekarz aktywnie szkolący w ramach działalności SLDE.

Jest autorką wielu publikacji w krajowych i zagranicznych pismach dermatologicznych oraz prasie kobiecej.

Bardzo polecam. Pani Doktor poświęciła mi dużo czasu i uwagi, wyczerpująco tłumacząc mi moją chorobę. To się rzadko zdarza.

Polecam, bardzo rzeczowa, uważna. Słucha, co miałem do powiedzenia i wyczerpująco tłumaczy.

Pani Doktor pomogła mi w sprawie, która trapi mnie od wielu lat. Mimo,że choroba nie da się wyleczyć, to dzięki opiece i leczeniu udaje nam się ograniczyć jej skutki.

Bardzo kompetentny dermatolog, byłam u wielu różnych dermatologów i dopiero dr Kowalska-Olędzka pomogła mi w mojej chorobie