lek. dent. Elżbieta Kozieł

lepszej dentystki znalezc nie mozna.Jestem jej pacjentka od 16 lat i mimo odleglosci od kliniki,zawsze jade po pomoc do niej.Ponadto jest pelna ciepla co przekazuje pacjentowi. Niezastapiona.

Niezastapiona.

Chodzę do Pani Eli od ponad 15 lat, a moja mama ponad 20 i jesteśmy BARDZO zadowolone :) Uratowała nam kilka zębów, walczy o każdego do końca, nie jest skora do wyrywania mimo że jest w tym świetna. A im bardziej skomplikowany przypadek tym bardziej się cieszy :) Jedyny mankament to że zawsze się spóźnia, ale wynika to z dużej troski o każdego pacjenta. Polecam z czystym sercem!

Z usług p. Eli korzystam od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona. Fachowość i kompetencje za wysokim poziomie. Nie wspomnę już o uprzejmości. Jest świetna w leczeniu jak też usuwaniu.

Pierwszy i jedyny dentysta do którego mam 100% zaufania. Jestem pacjentem P. Eli od blisko 8 lat i w tym czasie nie straciłam żadnego zęba, i ostatnio nawet prawie nigdy nie ma nic do roboty - choć wcześniej miałam bardzo duże problemy i wszyscy dentyści chcieli mi wyrywać zęby (2 razy im się to udało) i kręcili głową jakie mam kiepskie zęby. Polecam!

W rezultacie mogę powiedzieć że zna się na swojej pracy, do tego chętnie zjadłbym dziewczynę,

profesjonalizm graniczący z perfekcjonizmem, niesłychanie serdeczna :-)

profesjonalizm graniczący z perfekcjonizmem, niesłychanie serdeczna :-)

Bardzo dobry stomatolog.Kobieta dusza.:)

Bardzo dobry stomatolog.Kobieta dusza.:)

Bardzo sympatyczna i kompetentna dr. Jedyny mankament to cena, jest dosyć drogo :(

Rewelacja, korzystałam z usług innego stomatologa, przypadkiem trafiłam do Pani Eli i szkoda, że dopiero teraz! Troska o pacjenta, fachowość,pełen profesjonalizm.

troska o pacjenta, fachowość i leczenie na najwyższym poziomie to wizytówka Pani Eli, polecam wszystkim ja tam na pewno wrócę