lekarz Elżbieta Lewtak-Sidor

Pediatra, Reumatolog

Stwierdziła,że dla mojego dziecka nie ma miejsca w sanatorium skoro leczę je prywatnie

UWAGA!!! Pani doktor wmawia rodzicom ciężki stan dziecka i wysyła do szpitala publicznego w Puławach, w którym sama pracuje. Moja córka kaszlała i miała lekko zacienione zatoki, Pani doktor bez oglądania zdjęcia a tylko na podstawie jego opisu pt Zacienie zatoki szczękowej, stwierdziła stan do 5 dniowej hospitalizacji i dożylnego podawania antybiotyku. Bardzo się zdziwiłem, gdyż w ogóle nie widziałem ani ciężkiego stanu mojego dziecka ani kompletnie nie czułem takiej potrzeby. Pani doktor zrobiła nieprzyjemną minę i kazała podpisać mi odmowę do pójścia do szpitala (byłem na prywatnej wizycie w prywatnej klinice). Kiedy zobaczyła że nie złapie mnie w ten sposób zbastowała i przypisała zastrzyki - Zinacef. W trakcie kiedy czekaliśmy na wizytę wysłała 3 dzieci do szpitala i 1 dziecko w trakcie kiedy już byliśmy na wizycie. Dla laików należy dodać że lekarza w Puławach pracujący w Szpitalu naganiają sobie "klientów" i przetrzymują ich długi czas udając że wykrywają jakieś choroby - tylko po to żeby: 1.usprawiedliwić istnienie swoich oddziałów i za tym miejsc pracy oraz 2. wyciągać pieniądze z NFZ.
Na koniec muszę dodać że na drugi dzień moja córeczka przestała kaszleć, bez podania leków od Pani "doktor".