Elżbieta Lorkowska

3,9
3,6
3,6
3,9

Uwielbiam Panią doktor, nie dość, że niezwykle mi pomogła i wyleczyła mnie z chorób, których inni nie potrafili nawet namierzyć, to jeszcze naprawdę podchodzi do pacjenta bardzo kompleksowo. Bardzo polecam i podsyłam wszystkie swoje koleżanki.

Polecam Panią Doktor za jej zaangażowanie w leczenie jej upór i dążenie do zwalczania choroby . Jest bardzo miła mówi przejrzyście więc polecam gorąco 😊

Gorąco polecam. Była to moja pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Wszystko zostało mi fachowo wytłumaczone + komplet badań.

Pani doktor uprzejma, kompetentna, wszystko wyjaśnia, bada delikatnie, omawia wyniki badania, poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi. Jestem zadowolona z wizyty.

Ja osobiscie bylam bardzo zadowolona z wizyty u tej lekarki..

Ja osobiscie bylam bardzo zadowolona z wizyty u tej lekarki..

Bradzo miła pani :) byłam u niej na pierwszej wizycie, po 2 minutach w gabinecie juz nie bałam sie niczego polecam :)

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pani doktor jest szalenie uprzejma, bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta.Poświeca bardzo dużo czasu pacjentowi i wszystko bardzo dobrze tłumaczy.Ani troche nie czulam sie skrępowana i zawstydzona. Polecam jak najbardziej zwlaszcza dziewczynom ktore idą pierwszy raz na wizyte.

Piersza moja ciaza niespodzianka dzieki doktor przeszla spokojnie . Niestety brak kompetentnego personelu w szpitalu w Stalowej Woli zniweczyl jej starania i radosc narodzin skonczyla sie zakazeniem i pobyte moim w szpitalu . I znowu dzieki P Lorkowskiej szybko wrocilam do formy . Dziekuje !

Polecam dziewczynom które są nieśmiałe i jest to ich pierwsza wizyta... Będziecie zadowolone

Pani Doktor owszem mila, sympatyczna ale czy my idziemy do lekarza czy na spotkanie towarzyskie? mi nie pomogla a wrecz zaszkodzila