Elżbieta Lorkowska

Jak najbardziej polecam panią dr.Lorkowską

Jak najbardziej polecam panią dr.Lorkowską

profesjonalna,pogodna i bardzo uprzejma,SUPER BABKA-POLECAM

profesjonalna,pogodna i bardzo uprzejma,SUPER BABKA-POLECAM

Miesiąc po wyłużeczkoawniu dostałam krwotoku. lekarz nie zalecil wczesniejszej kontroli usg.

Polecam dziewczynom które są nieśmiałe i jest to ich pierwsza wizyta... Będziecie zadowolone

miła , ale nic poza tym, świetna bizneswoman, w sytuacjach skomplikowanych mało kompetentna

dr Elżbieta Lorkowska to zdecydowanie jedna z najmilszych dr w stalowej woli . fajna i na luzie babka . POLECAM

osobiscie nie lubię tego rodzaju podejscia do pacjenta jak to wlasnie robi Lorkowska znam o wiele lepszych lekarzy

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pani doktor jest szalenie uprzejma, bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta.Poświeca bardzo dużo czasu pacjentowi i wszystko bardzo dobrze tłumaczy.Ani troche nie czulam sie skrępowana i zawstydzona. Polecam jak najbardziej zwlaszcza dziewczynom ktore idą pierwszy raz na wizyte.

Doskonała Pni Ginekolog, do której chodzę już od dwóch lat i do tej pory nie miałam najmniejszych zastrzeżeń.

Piersza moja ciaza niespodzianka dzieki doktor przeszla spokojnie . Niestety brak kompetentnego personelu w szpitalu w Stalowej Woli zniweczyl jej starania i radosc narodzin skonczyla sie zakazeniem i pobyte moim w szpitalu . I znowu dzieki P Lorkowskiej szybko wrocilam do formy . Dziekuje !