lekarz Elżbieta Miłecka

3,9
3,5
3,9
3,5

Ja ,co prawda bywam u Pani doktor jedynie prywatnie ale jest jednym z nielicznych ginekologów do których mam zaufanie. Delikatna, fachowa, cierpliwa i nie odpuści żadnego badania, choćbym nie wiem jak się broniła (z racji abonamentu, badania mam wykonywane bezpłatnie, więc na pewno nie chodzi o "naciąganie"). Nie byłam w szpitalu praskim, to prawda, ale odwiedzam Panią doktor na Kleczewskiej w lecznicy Medea i w LUX MED i uważam, że to świetny lekarz. Polecam wszystkim kobietom, dla których wizyta u ginekologa nie jest przyjemnym doświadczeniem i z tego powodu często zwlekają z badaniami.

W dzisiejszych czasach trafić do dobrego lekarza, który oprócz dużych kwalifikacji posiadałby również indywidualne i ciepłe podejście do pacjenta to niezwykła rzadkość. Pani Doktor właśnie taka jest. Odznacza się bardzo dużą wiedzą, popartą wieloletnią praktyką. Jest bardzo ciepłą i przyjaźnie nastawioną do pacjentów osobą. Każde wątpliwości, obawy dokładnie wytłumaczy, o wszystkich nieprawidłowościach szczegółowo opowie jak również o metodach leczenia. Pani doktor prowadziła dwie moje ciąże, którymi dobrze się "zaopiekowała" i dzięki temu mam dwóch fantastycznych synów. Polecam gorąco Panią doktor Miłecką, gdyż idąc do Niej na wizytę wiem, że zostanę dokładnie zbadana i o wszystkim poinformowana. Nie chodzi o pisanie samych superlatyw o Pani doktor - chodzi naprawdę o dobrego, pełnego profesjonalizmu i kultury osobistej lekarza. Polecam.

Zawiodłam się na tej lekarce. Prywatnie dość miła, ale w warunkach państwowych pozwala sobie na niewybredne komentarze i oceny dotyczące pacjentki i jej Rodziny; wciąż miała coś do zarzucenia, gdy zgłaszaliśmy wątpliwości dotyczące nowo narodzonego Dzieciątka i mojego stanu po porodzie. Naprawdę staraliśmy się nie męczyć lekarki, po prostu czasem zdarzyło nam się zadać jej pytanie, kiedy akurat pełniła dyżur za państwowe przecież pieniądze... Zdarzało mi się kontaktować z lekarką (uznającą, że osobista fatyga nie ma sensu) za pośrednictwem położnej, która przekazywała jej moje wątpliwości przez telefon (sic!), a przecież pani Miłecka była wówczas w pracy, w gabinecie za ścianą. Lekarka ma fatalną manierę - bywa, że zwraca się znienacka do pacjentki per "ty". Kiedyś, w mojej obecności, zarzuciła histerię i brak równowagi psychicznej kobiecie, która właśnie roniła ciążę. Najwyraźniej pani doktor nie wie, że to duże nadużycie i podstawa do zarzucenia naruszenia dóbr osobistych! O usg nie ma pojęcia kompletnie, w dodatku miewa problemy z matematyką i właściwym wyliczeniem dawki leku... Przykro, gdy lekarz uśmiecha się i jest cierpliwy tylko za prywatne pieniądze, by potem, w warunkach NFZ-owskich nie rozpoznawać własnej pacjentki i zmieniać się w interesownego, aroganckiego potwora.

Duży minus za kompletny brak wyczucia i profesjonalizmu! Podczas badania usg lekarka nie dostrzegła rozwijającego się płodu, po czym, przyglądając się ekranowi uważniej zapytała mnie, skąd w ogóle wiem, że jestem w ciąży... Odpowiedziałam, że w XXI wieku da się to dość szybko sprawdzić (potwierdziłam ciążę kilka dni wcześniej najpierw za pomocą testu, a potem u innego lekarza). Padło więc pytanie o to, kto diagnozował moją ciążę... Kiedy podałam nazwisko lekarza, usłyszałam drwiącą uwagę, że żaden z niego fachowiec. Na koniec pani Miłecka poinformowała mnie, że nie widzi na monitorze żadnej ciąży, ale za to "skrzep krwi, a właściwie to nie wiadomo co". Nie muszę dodawać jak się poczułam; zbladłam po prostu! Wyszłam z gabinetu z płaczem, przekonana, że nie jestem jednak w ciąży. Natychmiast udałam się na izbę przyjęć do innego szpitala, a tam miły lekarz spokojnie wykonał usg i potwierdził zdrowo rozwijającą się ciążę! Nie dość, że wspomniana lekarka wprowadziła mnie w błąd, to jeszcze napędziła strachu, bez żenady oznajmiając kompletną bzdurę - uważam że skoro nie była tego pewna, mogła tego nie robić. Zaoszczędziłaby mi dużo bólu i stresu.

Emiłecka z Praskiego to totalne nieporozumienie. Pracę w szpitalu traktuje chyba jako przykry obowiązek, a pacjentki jako zbędny balast. Lekarz ma być konkretny i znać się na swoim fachu, nie musi nadskakiwać. A ona jest niekonkretna i nie powinna wykonywać tego zawodu, za to nadskakuje w prywatnym gabinecie że ho ho ho. No ale w Praskim wszystko jej wisi, ciekawe czy podczas prywatnej praktyki za dużą gażę też odmawiałaby cesarki dziewczynie, która bezskutecznie prze już 20 godzinę. Mną zajmował się ordynator, ale sąsiadka z sali obok nie miała tyle szczęścia, nie dość że przeżyła koszmar porodu to jeszcze "opiekująca się" nią Miłecka wyrzucała jej histerię. Wstyd, szanowna pani Elżbieto, wstyd! Praski jest w niezłych tarapatach, no ale przy takim personelu to naprawdę niedziwne!

Dziwię się pozytywnym ocenom tej lekarki. Czyżby ludzie nie szanowali swego zdrowia, ciąży, dzieci? Przecież pani Miłecka prezentuje kompetencje poniżej przeciętnej normy, a do tego jest strasznie niemiła, nieuprzejma, niewyrozumiała i gburowata. Dobre podejście do pacjentki planującej ciążę lub będącej już w ciąży to przecież podstawa. Potwierdzam to, co ktoś tu napisał: w szpitalu praskim lepiej na nią nie trafić! Kompletnie nic nie wyjaśnia, nic nie tłumaczy i nie dość, że nie wspiera, to jeszcze olewa totalnie kobietę i jej błogosławiony stan.

Lekarz z zamiłowania. Przesympatyczna,zawsze "pod telefonem",a jeśli nie może odebrac to oddzwania sama! Na pewno nie jest osobą dla której liczą się głównie pieniądze. Prowadziła moją ciążę i jestem z niej bardzo zadowolona. Z pełną odpowiedzialnością polecam dr.Elżbietę.

Nigdy nie spotkałam lepszego lekarza!! Delikatna do maksimum, miła i bardzo sympatyczna. Polecam z całego serca!!

Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam na swojej drodze. Polecam Panią Miłecką wszystkim moim koleżankom, jak dotąd nie spotkałam się z negatywną opinią na jej temat. Profesjonalista w każdym calu. Sympatyczna, kompetentna i przede wszystkim delikatna.

Kobieta wyjątkowo przykra w obejściu; nie polecam osobom wymagającym czegoś więcej niż tylko fuszerki. Samo bycie lekarzem nie świadczy o niczym; pani Miłeckiej brakuje obycia, empatii, osobistej kultury, wyczucia i delikatności. Jako student stomatologii mam do czynienia z super wykładowcami, lekarzami na wysokim poziomie i sam zamierzam w przyszłości odnosić się z szacunkiem do pacjentów. Ja i moja dziewczyna zostaliśmy skutecznie zniechęceni do szpitala Praskiego, odkąd mieliśmy wątpliwą przyjemność trafić na ginekolog Miłecką i choć było to wiele miesięcy temu, wciąż pamiętamy o tej niemiłej osobie.