lekarz Elżbieta Moroz

1,4
1,5
1,6
1,4

Zwróciłam się o pomoc do Pani Elżbiety przy typowych objawach bakteryjnego zakażenia migdałka, z bólem promieniującym do ucha. Dowiedziałam się, ze powinnam zrobić test na COVID. Po zasugerowaniu lekarzowi, że być może to angina i, że COVID miałam przechorowany ponad miesiąc temu, Pani Elżbieta dalej przystawała przy swoim, argumentując to tym, że mam ból głowy i objawy przeziębienia. Tego samego dnia został mi przepisany antybiotyk przez innego, kompetentnego lekarza. Ton rozmowy oceniam na neutralny, lecz wskazania/rady Pani Doktor uważam za bardzo szkodliwe. Brak pomocy i zrozumienia źródła problemu. Niestety nie polecam.

Miałam nieprzyjemność mieć e-wizytę u powyższej lekarki. Pani lekarka stwierdziła, że nie może zweryfikować, czy wymiotowałam w nocy w związku z powyższym nie mogła mi wystawić zwolnienia lekarskiego po zatruciu pokarmowym. Byłam zmuszona wziąć urlop na żądanie przez zachowanie lekarki. Co to za lekarz, który nie wierzy pacjentowi...

Konsultacja umówiona przez e wizyte, zachowanie tej Pani bylo lekcewazace i nie uprzejme. Pierwsza rzecza jaka usłyszałem z jej ust bylo bym poszedl na badanie pod katem covid, mimo ze objawy wskazują inna chorobę. Człowiek wykazuje sie zerowa wiedza z zakresu medycyny i nie powinien działać w tym zawodzie.

Dziś, tj. w dniu 14/10/20r. Pani Doktor udzieliła mi porady poprzez e-wizytę. CIERPLIWA. Kompetentna. Słuchająca ze zrozumieniem. GORĄCO PANIĄ Doktor polecam. W trudnych czasach poznać CZŁOWIEKA. Wanda [lat 80, Wrocław].

Dziś miałem e-konsultacje z Tą panią doktor. Szczerze podziękuję za taką poradę od lekarza. Nie dość że nam Sarkoidozę i słaby układ odpornościowy, to jeszcze pani doktor podwyższyła mi dziś Cieśninie. Każde przeziębienie praktycznie kończy się u mnie zapaleniem oskrzeli ale na szczęście w tym przypadku miałem szczęście. A więc pani "doktor" po udzieleniu wszelkiej informacji o moim stanie zdrowia powiedziała żebym zrobił sobie test na korona wirusa... Bez recepty, bez zwolnienia lekarskiego i przede wszystkim bez jakiej kolwiek porady lekarskiej. Mam nadzieję że nikt jej nic nie płaci za ...

Dziś miałem e-konsultacje z Tą panią doktor.
Szczerze podziękuję za taką poradę od lekarza.
Każde przeziębienie praktycznie kończy się u mnie zapaleniem oskrzeli ale na szczęście w tym przypadku miałem szczęście. A więc pani "doktor" po udzieleniu wszelkiej informacji o moim stanie zdrowia powiedziała żebym zrobił sobie test na korona wirusa... Bez recepty, bez zwolnienia lekarskiego i przede wszystkim bez jakiej kolwiek porady lekarskiej. Mam nadzieję że nikt jej nic nie płaci za te e-wizyty, bo to wywalone pieniądze w błoto !!!!!!!

Bardzo zły lekarz, nie zna się na obowiązujących przepisach, przepisała nie te leki co trzeba, gubi się w najprostszych sprawach, szybko zawsze chce kończyć. NIE POLECAM. Unikać!

Zatrudnili Panią chyba do odsyłania do lekarza rodzinnego, do którego w tych czasach jest problem się dostać... Kompletnie bez sensu, a reakcja Pani doktor ze muszę czekać 3 dni na rodzinnego z gorączka 39 stopni ? „No i w czym problem ?”

Absolutnie nieuprzejmy lekarz - wykonywanie pracy to dla Pani przykry przymus, o czym daje poznać w absolutnie każdym aspekcie kontaktu z nią. Na wszystko odsyła do lekarza rodzinnego, nie potrafi sama wskazać zaleceń. Absolutny brak kompetencji i jakiegokolwiek podejścia do człowieka. Unikać jak ognia.

Pani doktor w czasie ewizyty nie wysłuchała do końca, po czym przerwała kiedy chciałam przedstawić objawy i wątpliwości, kierując mnie do lekarza rodzinnego lub wezwania pogotowia... Żeby każdy wzywał pogotowie do zwykłej choroby gdzie pomógłby antybiotyk to ludzie umieraliby w własnych domach lub w wypadkach czekając na swoją kolej do karetki...

Potwierdzam, nawet jak palec boli to proszę iść do lekarza rodzinnego. To po co te e-wizyty jak lekarz nie może doradzić?