lekarz Elżbieta Moroz

1,4
1,5
1,6
1,4

Lekarz obsługuje e-wizyty, ale nie robi nic w kierunku pomocy pacjentowi. Zaprzecza całej idei e-wizyt. Zawsze, z każdym problemem odsyła do przychodni. Można się zastanawiać, co ta Pani tam robi.

Lekarz obsługuje e-wizyty, ale nie robi nic w kierunku pomocy pacjentowi.
Zaprzecza całej idei e-wizyt.

Zawsze, z każdym problemem odsyła do przychodni.

Można się zastanawiać, co ta Pani tam robi.

Opryskliwa, niemiła, chamska i nieczuła. Najgorszy lekarz z jakim miałam doczynienia w całym swoim życiu. Unikać jak ognia.

po przedstwieniu wszystkich dokumentacji lekarskich z ostatniego okresu i zaswiadczenia ,lekarza interesowała tylko mamona.wstyd

lekarz nic nam nie poradził i zaproponował wysłąc dzicko do drugiego lekarza ,lekarz nie słucha rodzicow

Pani Moroz przyjmując prywatnie, w godzinach nocnych, odmówiła mi kontynuacji recepty na leki stałe mimo zaoferowania jej świeżej dokumentacji potwierdzajacej ich przyjmowanie. Wydałam na to ostatnie pieniądze i odmowa pomocy w taki sposób spowodowała u mnie bardzo ciężki stan, z padaczką i psychozą włącznie, powodując mój przedłużony pobyt w szpitalu.

Bardzo polecam Panią Doktor. Bada dziecię dokładnie. Rozmawia z dzieckiem. Może się nie uśmiecha ale jest miła i odpowiada na każde pytanie. Ona nie musi się uśmiechać tylko być dokładna a taka jest.

Pani doktor na medal. Zawsze odpowiada na każde pytanie. Dokładnie bada malucha. Nie boję się jej zaufać.